Etki tepki tepkide etki ile sonuçlanır.

septik

Editör
Editör
Bakınız arkadaşlarım.. arkadaşlarım derken konu yani 2022 maaşı alanlar ve bu durumdan yararlanan tüm arkadaşlar,

Tahmin edersinizki sitemizde ki bizlerin sitede sadece yarar sağlamak adına bulunduğumuzu ve kazanç sağlamadığımızı biliniz.

Yanlız hep bareber oturduğumuz yerden yanlıştı doğruydu gibi yorumlar veya katılımsız kalarak sonrasında soru yağmuruna tutulmak ne olduda böyle oldu ne gibi durum karşısındayız bir çıkar yolu yokmu ne yapmamız gerekir bir çoksıkıntı ile karşılaşmamak yerine şimdiden haber veriyorum 2022 maaşı alanlar veya bakım maaşı alanlar için gereken şartlar çok ağıdır bunu protesto edin son iki dönemdemden bahsediyorum

2 Dönem sonra 2022 maaşlarına veda edeceğiz bunu biliniz, ayrıca sessiz kalmamız halinde bakım maaşımızda kısa süre içersinde riske gircektir biliniz.
Ayrıntılar için bakınız:>> http://engelliler.gen.tr/f92/maasima-dokunma-24828/

AZAD21

Üye
Üye
çok doğru septik abi her gün bimere yoluyorum şikayet bölümünü işaretliyorum ve yollayacağımda yanlız sitedeki üye arkadaşlar bu konuda çok pasif 2015 ocak ayında çok kişinin maaşı kesilecek? henüz zaman varken tedbirimizi allalım gerekirse eylem yapalım ben eyleme hazırım?

zemferi

Üye
Üye
insanlar sosyal medyada organize olabiliyor.biz de yapabiliriz.toplanılacak yerin merkezde olması gerekiyor.yani ankara.ya da istanbul. tarih belirlenirse organizsyon duyurusunu hep birlikte yapabiliriz.ankaradayım ve buradaki ailelerin çoğuna ulaşırım.diyorum ama bundan 2 yıl önce engelliler haftası için kızılayda sadece 3 aileydik.engelliler ferasyonunu yanımıza alacakmıyız.buna karar verilmeli.derneklerin çoğu yönetim olarak hükümetin kararlarını destekliyor.zaten bu dernekler işlerini yapıyor ve engellilerin yararına alınacak önlemleri destekleselerdi bizler bu denli mağdur olmazdık.
tarihi kim belirleyebilir.saygılar

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam zemferi,

İnsanlar sosyal medyada çok başarılı bir şekilde organize olabiliyorlar ben bunu Taksim gezi parkı olayları sırasında birebir yaşadım ama o insanların çoğu kabul edersin ki sağlıklı yani engelsiz kişilerdi ki hal öyle iken bile çoğu mağdur oldu. Şimdi bizlere gelecek olursak arkadaşım eğri oturalım doğru konuşalım herkes gönlünce bir eylem yapmayı, daha doğrusu yapabilmeyi çok istiyor ben bunu hissedebiliyorum en azından sitemizde konuya yanıt yazmamış olsa dahi binlerce üye bu konuyla yakından ilgileniyor, takip ediyor, destekliyor ve her türlü protestoya, eyleme gerekirse başkente bile gitmeye gönüllü ama bu iş kolay değil hemde hiç değil.

Samimiyetin için tebrik ederim ne doğru yazmışsın arkadaşım sadece üç aileydik diye :( işte sonuç tam bir hayal kırıklığı olabiliyor.

2 yıl önce engelliler haftası için kızılayda sadece 3 aileydik
aslında olması gereken kutlama değilde bir tür seslerinizi duyurabilmek, daha güvenli yarınlar adına gereken mercilere görevlerini hatırlatmak şeklinde bir konuşma yada bir yürüyüş olabilirdi bilmiyorum ama bu kadar engellinin çok yakın bir gelecekte canı yanacak bunu herkes biliyor ve kabul edilemez olmasına rağmen yapabileceklerimiz sınırlı.

Organize olabilme fikrini sonuna kadar destekliyorum ama bu kolay değil. Derneklere gelince o adı engelli derneği olan ama bana göre İstanbul da her semtte neredeyse mantar gibi türeyen adı sözümona engelli derneği ama para tuzağından başka geçerli hiçbir faaliyet gösteremeyen seninde dediğin gibi kendi menfaatleri doğrultusunda, kendi yaşamlarına katkıda bulunabilmek amacıyla açılmış olan ve onlara ruhsat veren denetimcilerinde her tür illegal çalışmalarında kayıtsız kalan zihniyet varoldukça ben bu şehirde derneklerin sadece adının dernek olduğu düşüncesindeyim. Engelliliğimin ilk yıllarında belki de bir kabullenme sürecinde olduğum için mi bilmiyorum ama öyle çok derneğe üye olmuştum ki şimdi hatırladıkça sadece midem bulanıyor :( sanırım yeterli...

Tekerlekli Sandalye