Ev Denetlemesi

BurcuZehra

Üye
Üye
Evde bakim maaşı alıyorum bugün iki kişi geldi biri kadın biri erkek sağlık bakanlığından geliyoruz maaşınızı düzenli aliyormusunuz sıkıntı var mi dediler.Bende düzenli alıyorum sıkıntı yok dedim gittiler.onlar gidince pencereden baktım araç ta sosyal politikalar bakanlığının amblemi vardı yanlış bilmiyorsam.Bu simdi ev Denetlemesi mi boyle evine gelen var mi Ankara da.

[device_name] cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

R

rahim

Guest
Sağlık Bakanlığı mı sosyal polikalar bakanligi mı karar verin

R

rahim

Guest
sağlık bakanlığından geldiklerini yazmışsınız.sağlık bakanlığının evde bakımla ilgisini anlamadım

BurcuZehra

Üye
Üye
sağlık bakanlığından geldiklerini yazmışsınız.sağlık bakanlığının evde bakımla ilgisini anlamadım
Gelen kişi öyle söyledi ben bilmem ilk defa boyle birşey oldu geçen sene denetleme icin geldiklerinde bizi evde bulamamislardi.Bugün de müsait değildim ben kapıyı açmaya gecikince eşimi aramışlar genelde esim gider görüşür hep onlarla eşimde beni kapıya bak diye aradı bende yetiştim açtım kapıyı onlar gitmeden. Boyle olunca bana değişik geldi sorayim dedim bilgisi olan varsa diye.

ASUS_Z00MD cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

D.BULUT

Üye
Üye
Bizede geldiler gecen hafta aile sosyal politikalar bakanlığından geliyorlar,bakım maaşlarının denetimi değilde bakım maaşı yada sydv nin sosyal yardımlarıyla ilgili denetleme yapıyorlar yani kurumlar hizmetlerini düzgünce yapıyormu diye kontrol ediyorlar..Benim tc nomu aldılar istek yada şikayetiniz varmı diye sorup gittiler.

Tekerlekli Sandalye