Ev tadilat yardimi

Bizim evimiz müstakil 5 yıl önce yaptık ama ev sağlam değil kaçak yapıya giriyor doğalgaz yok kapılar pencereler çıkma eski eşyalarda eskidi taban tahtaları da iyi durumda degil banyo ve mutfak fayanslari kırıldı iyi durumda değil yapılması lazım ev onarım yardımı alabilir miyiz

Cumhurbaşkanı açıklamıştı başvuru yapan varmı acaba betonarme ev yardımı yaz internette çıkar

mert

Üye
Üye
Bizim evimiz müstakil 5 yıl önce yaptık ama ev sağlam değil kaçak yapıya giriyor doğalgaz yok kapılar pencereler çıkma eski eşyalarda eskidi taban tahtaları da iyi durumda degil banyo ve mutfak fayanslari kırıldı iyi durumda değil yapılması lazım ev onarım yardımı alabilir miyiz
kardeşim birsey diyecem ama işinize yaramı bilmiyorum kesin netde birşey diyemiyorum evin fotoraflarını cekip bağlı bulundugunuz belediyeye ve afat a başvuru yapsanız daha bir arkdaaşım selde zarar gören müstakil evine afad dan yardım parası vermişlerdi belediyede başvur tadilat yapacagım diye oturalacak gibi diye bir dilekçe yaz yada baglı bulundugun sydv vakfına bir dilekçe ile başvuru yap

Tekerlekli Sandalye