Evde Bakım Adres değişikliği sonrası maaş kesintisi ve yaptırımı nedir

hatice2000

Üye
Üye
İstanbuldan Adanaya taşındık ve adres değişikiğini bildirmeyi unuttum. maaşımız kesildi. Yeni taşındığımız İl müdürlüğüne dilekçeyle başvurup istanbuldaki dosyamızı istedik. İki ay kadar süre geçti.Dosya geldikten sonra adrese heyet geldi inceleme yaptı ve yeni bir Banka hesabı açıp getirin dediler..
Yeni hesabı açıp cüzdan fotokopisini verdik, Adres Değişikliğini bildirmemişsiniz, toplu para alamazsınız, 2 ay sonra maaşınıza bakın dediler. Şimdi maaşın yatmasını bekliyoruz..
Şimdi merak ediyorum Adres değişikliği nedeniyle kesilen maaşımız ne olacak bir Kesinti mi yapacaklar yoksa bir yaptırımmı olacak. Bilgisi olan veya aynı durumu yaşayanlar varsa yazarmısınız lütfen.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Adres değişikliğini SHÇ'e (sosyal hizmetler ve çocuk esirgeme kurumu) bildirmekle yükümlüydünüz. Eğer değişiklik yaptıktan sonra maaş almaya devam etmişseniz muhtemelen o aldığınız maaşları geri alırlar.

fatıma

Üye
Üye
Halil bey özel msjla soru sormayın yazısını yeni gördüm öncelikle özür dilerim. Ben adres değişikliği yapmak istiyorum bakmakla yükümlü olduğum annemi de alıp İzmirin bir ilçesinden başka bir ilçesine taşıncaz ne yapmam lazım dilekçe yazılcaksa içeriği nasıl olmalı yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Fatma hanım, kuruma (sosyal hizmetler ve çocuk esirgeme kurumu) başvurarak adres değişikliği yapmak istediğinizi söyleyin. Onlar sizi yönlendirecektir...

Tekerlekli Sandalye