Evde bakim adres değişikliği yardim lütfen

aydın09

Üye
Üye
merhaba sitenize yeni üye oldum yardımlarınız bekliyorum
nisan ayında il olarak adres değişikliği yaptık taşınıdığımız yeni ildeki sosyal hizmetler bir çok evrak isteyip ev ziyaretine geldiklerinde teslim etmemizi istediler
yeni adrese temmuz ayında ziyarete gelip inceleme yaptılar evrakları aldılar yeni hesap açıp bildirmemizi istediler hepsini tamamladık.
sormak istediğim şey gelen memurların tam anlamı ile cevap vermedikleri sorular
ne zaman bağlanacağını sorduk ay sonuna kadar değerlendirilip sizi bilgilendireceğiz dediler
diğer bir husus ise ödenmeyen aylara istinaden soruydu
ödenemeyen aylara ilişkinde dosyanız incelenir gerek görülürse onlarda ödenir denmesi adres değişikliği yapan ve benzer süreçten geçen arkadaşlardan yorum rica ediyorum nasıl sonuçlanır?

Black16

Üye
Üye
merhaba sitenize yeni üye oldum yardımlarınız bekliyorum
nisan ayında il olarak adres değişikliği yaptık taşınıdığımız yeni ildeki sosyal hizmetler bir çok evrak isteyip ev ziyaretine geldiklerinde teslim etmemizi istediler
yeni adrese temmuz ayında ziyarete gelip inceleme yaptılar evrakları aldılar yeni hesap açıp bildirmemizi istediler hepsini tamamladık.
sormak istediğim şey gelen memurların tam anlamı ile cevap vermedikleri sorular
ne zaman bağlanacağını sorduk ay sonuna kadar değerlendirilip sizi bilgilendireceğiz dediler
diğer bir husus ise ödenmeyen aylara istinaden soruydu
ödenemeyen aylara ilişkinde dosyanız incelenir gerek görülürse onlarda ödenir denmesi adres değişikliği yapan ve benzer süreçten geçen arkadaşlardan yorum rica ediyorum nasıl sonuçlanır?

Hesap açıldığına göre biriken maaşınız yatırılıyor hesabınıza. Ben taşındığımda biriken maaşı toplu halde verdiler.Biraz zaman alabiliyor. Shçek maaşın ne zaman verileceğine dair bilgi vermiyor. Hesabınızı kontrol edin.

aydın09

Üye
Üye
Hesap açıldığına göre biriken maaşınız yatırılıyor hesabınıza. Ben taşındığımda biriken maaşı toplu halde verdiler.Biraz zaman alabiliyor. Shçek maaşın ne zaman verileceğine dair bilgi vermiyor. Hesabınızı kontrol edin.

cevabınız için teşekkür ederim
ne kadar zaman içerisinde aldınız?

iboa

Üye
Üye
selam arkadaşlar ben eni üyeyim. ben 4senedir bakım maaşı alıyordum şimdi küçük kardeşim yüksek maaşlı işe girdi maaşı haziran itbaren kestiler evde 4 kişiyiz, anneannem,annem,ben ve küçük kardeşim,ama küçük kardeşim 11.ayda(kasım)da askere gidecek bir de evi değiştidik. nasıl yeniden alırım bakım maaşını

gülümse_hayata

Üye
Üye
Merhaba eve giren gelir evdeki kişi sayısına göre bölündüğünde 784 TL geçiyorsa maaşı bağlamazlar. Şayet geçmiyorsa yeni adresinizi kuruma bildirerek yeniden başvuru yapabilirsiniz.

iboa

Üye
Üye
Geçmiyorda yeniden rapormu çıkartacağım ben devlet hastanesinden

gülümse_hayata

Üye
Üye
Sağlık raporunuzun süresi geçmemişse yeni rapor çıkarmaya gerek yok onu kabul edeceklerdir.

aydın09

Üye
Üye
bugun 5.aylık toplu olarak ödeme aldım adres değişikliği yapan yapacak olanlara duyurulur

aydın09

Üye
Üye
inşalllah faydalı olacak aynı durumu yaşayıp almayan bir çok insan var memur insiyatifin de bir durum değil tamam men hakkımız

Tekerlekli Sandalye