Evde bakım için alınan raporla 2022 aylıgı alınamaz mı!?

• Konuyu başlatan BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM
  • Başlangıç tarihi
B

BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM

Guest
arkadaşlar bir yakınım için evde bakıma başvurduk % 66 oranında rapor aldı rapor çıktı yani. ama agır özürlü kısmı hayır yazıyor bir anlam ifade etmiyor malesef ama %66 oldugu için 2022 aylıgı için başvurmak istiyoruz evde bakım raporu 1 hafta oldu çıktı 2022 aylıgı için degerlendirilmesi için tekrardan rapormu çıkarmam gerek yoksa o çıkan rapor işlem görürmü kurula gittim tekrardan 2022 aylıgı için sevk alacaksın dediler tekrardan heyeti gezeceksin dediler bana saçma geldi bu çıkan rapor oranı %66 bu rapor üzerinden işlem yapamayızmı başka hastanellerde yapıyorlar bilgisi olan cvp verirse sevinirim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Raporda "2022 maaşı uygundur" gibi ibarenin olması gerekir di. Aslında rapor yeni alınmış zorluk çıkarmadan o ibareyi eklemeleri gerekirdi ama işte illa zorluk çıkartacaklar.

Mazıdağlı

Üye
Üye
Ben 2008 evde bakım raporu ile bu gün 2022 maaşı için başvuruda bulundum sörekli yazdığı için başvurum kabul oldu bana en kısa zamanda evine gelir tespiti için geleceklerini söylediler.

garzinga

Üye
Üye
arkadaşlar bir yakınım için evde bakıma başvurduk % 66 oranında rapor aldı rapor çıktı yani. ama agır özürlü kısmı hayır yazıyor bir anlam ifade etmiyor malesef ama %66 oldugu için 2022 aylıgı için başvurmak istiyoruz evde bakım raporu 1 hafta oldu çıktı 2022 aylıgı için degerlendirilmesi için tekrardan rapormu çıkarmam gerek yoksa o çıkan rapor işlem görürmü kurula gittim tekrardan 2022 aylıgı için sevk alacaksın dediler tekrardan heyeti gezeceksin dediler bana saçma geldi bu çıkan rapor oranı %66 bu rapor üzerinden işlem yapamayızmı başka hastanellerde yapıyorlar bilgisi olan cvp verirse sevinirim

yeni rapora gerek yok onunla birlikte kaymakamlığa gidip başvurabilirsiniz. artık her rapor her yerde kullanılabiliyor.

Tekerlekli Sandalye