Evde bakım maaş ödemesinde bankanın yaptığı kesintiler

esinti

Üye
Üye
merhaabalar

Evde bakım Maaşı almaktayız. Yalnız bu ay 30tl eksik aldık. bunun sebebi Banka (TEB) Temmuz-Eylül Hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapmış

Böyle bir kesinti yapabilir mi banka Bizim aldığımız maaş devletin vermiş olduğu sosyal bir yardım anlam veremedim yardımcı olursanız ve bilgi verirseniz sevinirim

burak1978

Üye
Üye
merhaabalar

Evde bakım Maaşı almaktayız. Yalnız bu ay 30tl eksik aldık. bunun sebebi Banka (TEB) Temmuz-Eylül Hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapmış

Böyle bir kesinti yapabilir mi banka Bizim aldığımız maaş devletin vermiş olduğu sosyal bir yardım anlam veremedim yardımcı olursanız ve bilgi verirseniz sevinirim

slm aldıkları yasal olmadığı için paranısı teb halkla ilişkilerden geri iadesini isteyin banka o nu geri iade etmek zorundadır hıkmık ederlerise teb müdürüne çık ve anlat çoğu bnkalar bildikleri halde özürlü maaşların dokunulmazlığını yersen hikayesi rol oynuyor anladın

ha diyelim olmadı sosyal il müdürlüğüne et ve durumu bildir tamam değerli kardeşim

o parayı size hak ettiğiniz için veriliyor ve bakıma muhtaçlısınız diye verilmekte bnde aynı sorunlardan geçtim biliyorum ama bizim banka artık hıkmık edemiyor anında cevabını bizden aldiği için

saygılarımla

şimdiye kadar tüm kesilen kesintilerini geri alabilirsin banka iade edemem diyemez

Tekerlekli Sandalye