Evde Bakım Maaşı Alanlar İçin Bayram İkramiyesi Verilebilir

sunayca

Üye
Üye
Az önce okuduğum bir gazete haberinde evde bakım maaşı alanlara bayram ikramiyesi verileceği yazıyordu. Konuya dair sizin fikriniz nedir verilir mi acaba?
Düzenleme: Bu haberde işin aslı yazılmış:>> Evde bakım maaşı alanlar bayram ikramiyesi alacak mı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-04-04-21-27-53-041_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-04-04-21-27-53-041_com.android.chrome.jpg
    684.7 KB · Görüntüleme: 101,101
Moderatörün son düzenlenenleri:

veli 1500

Üye
Üye
Bende yazdım ama inanmadılar bana teşküler bede dedim ama

iLLeqaL

Üye
Üye
Yalan yanlış haberler, inanmayın, itibar etmeyin. Bu konuyla ilgili hiçbir kurumun resmi açıklaması yok. Bu bilinmeyen birkaç sitenin tıklanma hit almak için yaptığı yalan bir haberden başka bir şey değil.

sunayca

Üye
Üye
Bakanlık açıklaması var mı bilmiyorum ama (iktidara yakın bu haber sitesinin) haberi inşallah doğrudur.

iLLeqaL

Üye
Üye
Bakanlığın bu konuyla ilgili bir açıklaması yok :)

Üst komşum bugün kapıya gelip ev hanımlarına bayram ikramiyesi verilecekmiş bu konuda bilgin var mı dedi ben de öyle bir şey olsaydı televizyonlarda görürdük ayrıca bakanlığın yaptığı resmi açıklama olurdu dedim. Ne yaptımsa ikna edemedim herkesin kaymakamlığa gidip kendini yazdırdığını söyledi ben de gidiyordum diyerek gitti :) Abisinin eşinden duymuş. Resmi açıklama olmadan bu tür haberlere itibar etmeyin.

Hzeyneb

Üye
Üye
Gogle haberde var ben bekliyordum zaten seçim öncesi olur diye gerçi pandemidede 3kez vermişlerdi Bi supriz yapmışlardı

Özge52

Üye
Üye
Sizinkiside deli gönüle teselli ikramiye falan yok Googleden yalan haber siteleri inanmayın resmi açıklama falan yok

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Haberde bakanlığın açıklama yaptığı söylenmiş ancak bakanlıktan bu yönde bir açıklama yok. Gazete haberi nereden almış mechul.

iLLeqaL

Üye
Üye
Kuyruklu yalanın neden yapıldığı burada çok güzel yazılmış::>> Evde bakım maaşı alanlar bayram ikramiyesi alacak mı?
Yukarıdaki mesajım da söylemiştim aynen dediğimi gibi çıktı.

Siteden alıntı;
Bu haberlerin yapılmasında asıl amaç ilgili haberleri yapan gazetelerin ziyaretçi daha anlaşılır ifadeyle tıklama almak için yapıldığını söyleyebiliriz.

Yalan yanlış haberler, inanmayın, itibar etmeyin. Bu konuyla ilgili hiçbir kurumun resmi açıklaması yok. Bu bilinmeyen birkaç sitenin tıklanma hit almak için yaptığı yalan bir haberden başka bir şey değil.

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Arkadaşlar şunu açık ve net şekilde yazayım. Engellilerle ilgili en sağlıklı bilgi bizim forum sitemiz ve bizim gibi başka forum sitelerinde verilir. Siz öyle sözde büyük haber sitelerinin yaptıkları kıytırık haberlere itibar etmeyin. Onların derdi başka.

leon3453

Üye
Üye
ne ikramiyesi dua edinde elinizdekini almasınlar Adamlar kesmeye bahane arıyor zaten :)

Tekerlekli Sandalye