Evde bakım maaşı alıyorum annemi hastaneye götürdüm diye maaşı kestiler ne yapmalıyım

ali_korkmaz

Üye
Üye
slm herkese arkadaşlar sizlere bir konu hakkında soracam 3 yildir ben evde bakiim maaşi alamaktayim geçen hafta eve gelmişiler sosyal hizmetlerden ben il dişina ananemi hastaliğindan dolayi hasteneye goturmuştum gorevliler bu adam hastaysa nasil hasta goturuyor deyim gitmişler daha sonra goruştuğum il muduru maaşini keseceğiz dedi ben zaten belediyede çalişiyom bunu biliyolar bu nasil bir şey

ali_korkmaz

Üye
Üye
keserlerse ben nasil bir yol izlelem gerekiyor bir de bana verilen raporun durumuma gore oranini az buluyom

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Anne engelli ve siz anneye bakıp maaş alıyorsunuz öyle mi? ayrıca kesme nedenleri tamamen sizin anneyi hastaneye götürmenizden mi kaynaklanıyor?

ali_korkmaz

Üye
Üye
engeeli olan benim benim hanimim aliyor ben hasta olan ananemi goturmuştum ben iki ayak ellerimde de hafiten rahatsizliğim var

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yani siz bakıma muhtaç kişisiniz eşinizde size baktığı için bakım ücreti alıyor. Ve bakıma muhtaç kişi olarak annenizi hastaneye götürdüğünüz gerekcesiyle maaşınız kesildi. Doğrumu anladım...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bakılan kişi siz olup ve annenizi hastahaneye götürmeniz tepki çekmiştir. Bu maaş bakıma muhtaçlıktan dolayı verildiğini gözönünde bulundurursak sizin annenizi hastahaneye götürebilecek kadar iyi olduğunuzu düşünmelerine sebep olmuş olabilir. Bence Bunun açıklamasını annenizin hasta olduğunu ve ziyaretine gittiğinizi bu aradada gelinip evde bulunamadığınızı açıklamanız daha iyi olur diye düşnüyorum.

ali_korkmaz

Üye
Üye
bu gun goruştuğum sosyal hizmetler siz çalişiyosunz nasil aliyosunz diye bana tenkinde bulundu ben zaten baş vurduğumda çaliştiğimi soylemiştim benim durumum bastonsun ayakta duramiyom bastonla yuruyorum ayricada ellerimdede biraz sikinti var bunu kesmek izin bende mahana uyduruyolar ben nasil bir yol izlemem gerekiyor bana kesildi,ğine dair yazili bir belge verilmesini soyledim biz sana oyle bir belge vermeyiz dediler

ali_korkmaz

Üye
Üye
bu konuyla bilgisi olan beni telefonla ararsaniz sevinirim 0530 886 35 13

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Çalışmayın bence işten ayrılın yeniden başvurun çalışmanızı sorun ediyorlar belli ki!

Tekerlekli Sandalye