Evde bakım maaşı alıyorum hesabım sıfırlanmış ne yapabilirim?

by_handsome25

Üye
Üye
bende alıyorum baım parası fakat 31.03.2011 tarihi ile hesap sıfırlanmış acaba neden olabılır bana yardımcı olursanız sevinirim saygılar...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Nasıl yani hesap sıfırlanmış anlamadım size nerden nasıl bir bilgi verdiler hesap sıfırlanmış diye tam anlamadım daha detaylı anlatırmısınız?

by_handsome25

Üye
Üye
dun bankaya gittim bankamatik kartını taktım 3.5 tl falan vardı artık olanoda yok olmuş 000 gösterıyor neden acaba

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Kart ücreti olarak banka kesmiş olabilir bu konuda bankaya içerde bulunan 3.5 liralık paranın neden kesildiğini sorsanız size daha açıklamalı yanıt verirler ama sanıyorum yılda 1 kez bir miktar para kesiyorlar sizinde ondan kesilmiştir

by_handsome25

Üye
Üye
abıcım inş bunun bakım parasının kesılmesı ıle alakasım yoktur ınş

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yok yok onunla alakası olmaz bakım maaşınız kesilse bile içerde bulunan paranızı shç alamaz o tamamen bankayı ilgilendiren bir durumdur sorarsanız benim verdigin yanıtı alırsınız zaten.

by_handsome25

Üye
Üye
merhaba 2012 itibari ile acaba kişi başına düşen gelir ne kadar oldu acaba saygılar...

by_handsome25

Üye
Üye
peki halil abicim ben yuzde 60 sakat raporluyun bu genel saglık sıgortası nasıl olacak acaba yardımcı olurmusun...

by_handsome25

Üye
Üye
merhaba bırde şoyle bir şey duydum da yuzde 40 ve uzeriraporlu olanları devlet pırım odemeden kendı sıgortalı yapacakmış genel saglık sıgıortası ne kadar dogru acaba

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
GSS'nin özürlülük oranıyla alakası yok. Tamamen gelir durumuna bakılıyor...

by_handsome25

Üye
Üye
merhaba lutfen şu sgk nın saglık hızmetlerınden faydalanabılmek ıcın sıgırtalı olma konusunda bılgısı olan varmı gıdıyorum sgk ya engellısın raporun var devlet yapıyor engellılerı dırek sıgortalı anlamadım gıttı nasıl olacak ya;:(

by_handsome25

Üye
Üye
merhaba halil abi bu gelir testi için başvuru yaptık henuz ses seda yok da bunu sgk nın sıtesınden sorgulaya bileceğimiz bir yer varmı acaba yardımcı olurmusun saygılar...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bildiğim kadarıyla o şekilde bir sorgulama yapılmıyor. Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin lütfen.

yunus kurt

Üye
iyi günler benim bir sorum olucaktı..benim annem bana baktığı için bakım aylığı alıyordu.ama şimdi ise evlendim bakım bağaşımı eşim alıcak bana baktığı için,ve müracat ettik eşimin üzerine devir etmek için sorumda şu eşim imzayı atmış ve sosyal hizmetlerdeki görevli demişki eşime 3 aya kadar mağaş alamıcaksınız bizde üzüldük tabiki doğal olarak çünki geçimizi o şekilde sağlıyoruz gerçekten acaba 3 aya kadar mağaş alamıcakmıyız cevap verirseniz gerçekten çok mutlu oluruz saygılarımda teşekkürler...

sinandeniz

Üye
Üye
illere göre değişebiliyo bazı illerde hiç aksamadan maaş alımı devam ediyo bazı illerdede birkaç ay aksama olabiliyo anlicağınız oradaki memurun insiyaftine bağlı birşey

yunus kurt

Üye
peki 2 yada 3 ay alamassak ağaşı sonradan toplu olarakmı alıcaz yani alamadımız aylarıdamı vercekler ne kadar uzarsa varmı böyle bir şey ?

Tekerlekli Sandalye