Evde bakım maaşı alıyoruz. Kendi kendimi ihbar ettim

imq

Üye
Üye
arkadaşşlar ben kendi kendimi ihbar ettim ebim adıma evden bakım maaşı alıyor beraber memlekete gidicekttik sonra ben gitmekten vaz geçtim sosyal hizmetleri aradık ebim gidicek ben gidemicem dedim hayır kesinlikle olmaz dediler. .
mdi abim biletini kesmiş gidicek normalde hiç konrolere gelmiyorlardı şimdi abim aradı diye gelilrlermi acaba...geldiklerinde ne diyim abşm memleketteyse...tşk

gülümse_hayata

Üye
Üye
Uzun süreliğinemi gidiyor tam anlayamadım yani artık hep oradamı kalacak yoksa sadece birkaç günlüğünemi gidiyor?

imq

Üye
Üye
en fazla 1 ay kalıcak abim yokken gelirseler ne diyecem

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Kuruma hiç bu konuda bilgi vermeseydin en azından uzmanlar gelince abim markete gitti falan derdin ama gidecegini bildirmişsin kendi kendine evet sıkıntı etmişsin, gelirlerse ne olur eğer abinin 1 aylığına memlekete gittigini ve senin yalnız kaldığını ögrenirlerse yada tespit ederlerse maaş için biraz sıkıntı yaşarsın dua edelimde gelmesinler, bu dakikadan sonra yapılacak birşey yok ara abini gelsin ne olur ne olmaz bağlatmak zor kesilmesi kolay.

imq

Üye
Üye
inşallah gelmezler zaten kaç yıldır maaş alıyorum hiç gelen olmadı ben söyledim diye inşallah gelmezler gelseler ceza verirlermi yoksa sadece maaşımı keserler...bide yalnız değilim yenim yanımda

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yok yok ceza olmaz ama bellimi olur keserler falan şansınıza artık inşallah gelmezler.

Tekerlekli Sandalye