Evde bakım maaşı baktım biraz önce bende öyle herkesde mi aynı acaba

e_y_03

Üye
Üye
Screenshot_20220326-004920_Chrome.jpg

Yardımcı olursanız sevinirim herkeste mi yanı acaba

e_y_03

Üye
Üye
Sistemde mi bir sıkıntı var yine acaba yoksa maaşta mı bir sıkıntı mı var acaba bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim tşk ederim

yılma

Üye
Üye
İzmir'de aynı sistem de sıkıntı

Erkancan3434

Üye
Üye
Arkadaşlar konuyla alakası yok ama yeni emekli oldum hesap açıldı ziraat bankasından hiç bir şekilde bankaya veya başka bir yere borcum yok hesap yeni acildi

Ayliginizda bloke bulundugundan dolayi, sadece sube degisikligi yapmaniza izin verilmis olup, banka degisikligi yapmaniz engellenmistir.

bu ne demek oluyor bunu anlamadım banka kredi veya kredi kartı borcum yok hiç bir tane icra dosyam yok banka kendi kafasına göre neden bu şekilde yazıyor yarın bankaya gidip soracağım ama sinirden kafayı yedim mobil bankacılık tanımlı olmadığı için bu hesabı göremedim bankaya gitmem lazım müşteri hizmetleri bilgi vermiyor

ben ziraat bankasından emekli promosyon baş vuru yapmadım zaten yeni sgk hesap açtı bunu anlamadım açar açmaz direk kendilerine mi bağlamak istiyorlar ben belki başka bankaya taşıyacağım bu nasıl bir sorumsuzluk sadece e devlet üzerinden yazıda göründüğü gibi sadece şübe değiştire biliyorum ben bankayla anlaşma yapsam promosyon için neyse derdim ama hiç bir şekilde yapmadım yeni emekli oldum 1 ay kimlikle çektim paramı sana otomatik hesap açılacak dediler evet açılmış ama e devlette bloke var diyiyor maaşta lütfen konuyla bilgisi olan varsa cevap yazarsa iyi olur şimdiden çok teşekkürler

Tekerlekli Sandalye