Evde bakım maaşı için rutin kontröle geldiler?

ben 2 yıldır bakım aylığı almaktayım bakıcı annemii göstermişim bu gün sosyal hizmetlerden uzmanlar geldi aksine bakıcı olan annem evde değildii? beni kontol ettiler yarın için randevu fişi verip anemin sosyal hizmetlere gelmesini istedilerrr? benim maaşımııı inşalah kesmezler bakıcı olan anemiii sosyal hizmetlere çağırdılar...

Hemen kötü düşünmeye gerek yok. Kontrolden maksat bakıcıya, yapması gerekenleri bir kere hatırlatmak, bakıma muhtaç kişiye soro sorarak bakıcısından memnun olup olmadığını öğrenmektedir. Bakıma muhtaç kişiyi görmüş fakat bakıcıyı görememişler. Onlada görüşmek için bir daha gelmek yerine onu kuruma çağırmışlardır. Benim kanaatim bu yönde. Yarın sonucu yazarsan hepimiz sonucu öğrenmiş oluruz.

Hemen kötü düşünmeye gerek yok. Kontrolden maksat bakıcıya, yapması gerekenleri bir kere hatırlatmak, bakıma muhtaç kişiye soro sorarak bakıcısından memnun olup olmadığını öğrenmektedir. Bakıma muhtaç kişiyi görmüş fakat bakıcıyı görememişler. Onlada görüşmek için bir daha gelmek yerine onu kuruma çağırmışlardır. Benim kanaatim bu yönde. Yarın sonucu yazarsan hepimiz sonucu öğrenmiş oluruz.

halil abi sonuç aynı senin düşündüğün gibi oldu bu gün anem gitmişş sosyal hizmetlere anneme benim bakımımla ilgili soru sormuşlar?sonrada anemden maaş bodrosu istemişler? annem emekliii yüzde 80 raporum var şizoaffektif? ilaç raporum varr? ilaçlarımıı aksatmamalırını söylemişler shçek uzmanlarııı? maaşım aynen devam edecekmişşş???

Geri