Evde bakım maaşı için sene de 1 kere eve incelemeye geliyorlarmı

mehmet.berat

Üye
Üye
2022 maaşında uygulanan sistem gibi senede 1 kere adres güncellemek için eve teite geliyolar bu uygulama evde bakım maaşı alanlar içinde geçerlimi yani senede 1 kere geliyorlarmı.
[MENTION=22317]mehmet.berat[/MENTION].ak

eagle20

Üye
Üye
bize geliyorlar hastanın bakımı nasıl oluyor diye kontrol etmeleri güzel onun için kontrol engelliyi ve yaşlığı korumak içindir zaten

mehmet.berat

Üye
Üye
bize geliyorlar hastanın bakımı nasıl oluyor diye kontrol etmeleri güzel onun için kontrol engelliyi ve yaşlığı korumak içindir zaten
Anladım ama bize gelmişler fakat hiç eve uğramadan komşulara sorup soruşturup gitmişler bizde komşulardan duyduk geldiklerini haberimiz yoktu durumu nasıl iyi şartlarda bakılıyomu felan diye komşulara sormuşlar anlamadım bu sosyal hizmetlermi başka birilerimi gelenler

eagle20

Üye
Üye
Anladım ama bize gelmişler fakat hiç eve uğramadan komşulara sorup soruşturup gitmişler bizde komşulardan duyduk geldiklerini haberimiz yoktu durumu nasıl iyi şartlarda bakılıyomu felan diye komşulara sormuşlar anlamadım bu sosyal hizmetlermi başka birilerimi gelenler

KARDEŞİM bize en son eylül 15 te geldiler komşularada sormaları tabi doğal onlar dışarıdan iyi bilir onun için Allah iyi komşu versin insanları ne çektiğini bilmezler gözleri senin paranda olur hastaya iyi bakmak önemli olan o

mehmet.berat

Üye
Üye
KARDEŞİM bize en son eylül 15 te geldiler komşularada sormaları tabi doğal onlar dışarıdan iyi bilir onun için Allah iyi komşu versin insanları ne çektiğini bilmezler gözleri senin paranda olur hastaya iyi bakmak önemli olan o
Komşular felan biliyo nasıl bakıldığını ilgilenildiğini hep iyi şeyler söylemişler Allah razı olsun ama benim anlıyamadığım neden eve girmediler felan onun için sordum yani böylemi oluyo felan diye, bu arada ilginize teşekkür ederim [emoji120] [emoji4]

gülümse_hayata

Üye
Üye
[MENTION=22317]mehmet.berat[/MENTION]

Bildiğim kadarıyla bu kontroller 6 ayda bir yapılıyor. Çat kapı gelinip hastaya iyi bakılıyormu herhangi bir değişiklik varmı diye inceleme yapılır. Geldikleri zaman sizde olduğu gibi komşularında bilgilerine başvurabilirler.

Andac

Üye
Üye
Selam arkadaşlar. Benim bir sıkıntı lı derdim var. Ben Ağir engelli anneme bakıyorum. Bakım maaşı alıyorum. Diye annem in engelli maaşını vakıf kesti. 483 TL yi geçtiği için. Başka bir gelirimiz yok ne yapmam gerekiyor. Teşekkür ederim

posmeh

Üye
Üye
Selam arkadaşlar. Benim bir sıkıntı lı derdim var. Ben Ağir engelli anneme bakıyorum. Bakım maaşı alıyorum. Diye annem in engelli maaşını vakıf kesti. 483 TL yi geçtiği için. Başka bir gelirimiz yok ne yapmam gerekiyor. Teşekkür ederim

kardeşim onu kesiyorlar ama ev kira onu düşüyorlar sen git durumunu anlat yaşlı aylığı bağlasınlar eğer babandan kalma maaş yok ise onu alırsın yaşlı aylığı 543 lira

Tekerlekli Sandalye