Evde bakım maaşı iptal dilekçe

meh88

Üye
Üye
Merhabalar evde bakım maaşı alıyordum ancak nenem amcalara gidince iptali için dilekçe yazdım.Dilekçeyi yazarken de orda ki yetkililerden biri dedi ki bu ayın maaşını da alırsın yani ağustosu hatta belki 2. ayı bile alabilirsin dedi ancak baktım yatmamış acaba 11inde mi yatar m?

gülümse_hayata

Üye
Üye
Ağustos ayı maaşları yatmaya başladı bulunduğunuz ilin maaşı yatıp sizin maaşınızmı yatmadı orasını anlayamadım. Eğer öyleyse bulunduğunuz il yatmışsa bazen il ve ilçelerde bir iki günlük bir aksama olabiliyor bunuda göz önnde bulundurunuz. Bu süreçtede yatmaz ise dilekçeniz işleme alınmış maaşınız kesilmiştir.

meh88

Üye
Üye
Samsun ilçesin de oturuyorum birde şöyle bir durum var kyk ya kredi borcum vardı ve ödemediğim için vergi dairesine bildirildim hesabım da 9.40 tl gibi bir tutar vardı bugün gideyim bakayım dedim o da gitmiş acaba vergi dairesi hesabıma el koymuş olabilir mi?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Her ihtimal olabilir bir gidip danışın bakalım neymiş sebebi neticeyi bizimle de paylaşın

meh88

Üye
Üye
Nereye danışacağım aile ve sosyal bakanlığına mı kyk mı yoksa ziraat mı?Teşekkürler Bayramınız da şimdiden kutlu olsun.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Öncelikle bankaya bir sorun bence oradan bir cevap alacaksınızdır.

Tekerlekli Sandalye