Evde Bakım Maaşı Neden Sabit Değil?

Miss_Nefertiti

Üye
Üye
Özellikle bu ay çok dikkatimi çekti. Herkese yatan tutar farklı sanırım. Mesela ben son üç aydır 699,61 TL alıyorum. Nisan Ayı Maaş başlığında 680 diyen de oldu 730 diyende. Bu fark neden kaynaklanıyor acaba? Bilgisi olan var mı?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hesap işletin ücreti kesmiştir banka. Hesap hareketlerini kontrol ettirrek kesintinin tam olarak neden kaynaklandığını öğrenebilirsiniz.

Miss_Nefertiti

Üye
Üye
Özellikle bu ay çok dikkatimi çekti. Herkese yatan tutar farklı sanırım. Mesela ben son üç aydır 699,61 TL alıyorum. Nisan Ayı Maaş başlığında 680 diyen de oldu 730 diyende. Bu fark neden kaynaklanıyor acaba? Bilgisi olan var mı?

İnternetten kontrol ettim. Yatan tutar 699,61 TL. Dekont olarak görüntülediğimde yatan tutar aynen bu görünüyor. İşletim ücreti 8 aydır hiç kesilmedi. Bankayı arayıp sordum özellikle.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Pardon gözümden kaçmış rakam. Zaten yatan tutar 699 TL. Eğer maaşı kartla çeken oluyorsa kartla çekimde küsüratları vermiyor. O biriken küsuratlardan kaynaklanıyordur farklılık.

Miss_Nefertiti

Üye
Üye
Pardon gözümden kaçm?? rakam. Zaten yatan tutar 699 TL. E?er maa?? kartla çeken oluyorsa kartla çekimde küsüratlar? vermiyor. O biriken küsuratlardan kaynaklan?yordur farkl?l?k.

Buradaki başlıkta http://engelliler.gen.tr/f8/2013-yili-evde-bakim-maasi-miktarlari-belli-oldu-17632/ ilk altı ay için tutarın 700,58 TL olacağı yazıyor. Nisan ayı başlığında yatan tutarın farklı olduğunu söyleyen arkadaşlar da vardı. Birisine 679 yatmış.

Yatan tutar dekontu:
PİC.jpg

yasminn

Üye
Üye
hesabımı internet şubesinden açınca 680 tl gördüm, hesap hareketlerine baktım 699 tl yatmış, 18 tl hesap işletim ücreti kesilmiş.

babacık

Üye
Üye
slm öncelikle birşey ögrenmek istiyorum bakım maaşı alacak kişinin bankalardan solayı mahkemelik olmuş olması ve borcunun bulunması bakım maaşına engel olabilirmi
? şimdiden teşeküürler sagolun.

Tekerlekli Sandalye