evde bakım maaşı süreci

sekobaba

Üye
Üye
yüzde 98 ağır engelliyim maaş için başvuru yaptım geçen cuma günü eve geldiler bi hesap numarası isteyeceğiz sizden ama biz arayınca getirin dediler neredeyse 1 hafta oldu arayan soran yok acaba red mı edildik böyle bi süreç yaşayan var mı ? gelirimiz geçmiyor limiti

edo24

Üye
Üye
yüzde 98 ağır engelliyim maaş için başvuru yaptım geçen cuma günü eve geldiler bi hesap numarası isteyeceğiz sizden ama biz arayınca getirin dediler neredeyse 1 hafta oldu arayan soran yok acaba red mı edildik böyle bi süreç yaşayan var mı ? gelirimiz geçmiyor limiti
arayıp bilgi alın Red edilmez yoğunluktan kaynaklı olabilir

Kolsuz

Üye
Üye
Arkadaşlar bende engelliyim 2 sene önce işkazasinda sol kolumu kaybettim.,%57 sürekli raporum var.sürekli isgoremez baglandi.
Sizlerden ricam eşim başvursa evde bakım maaşı alabilirmi.
14 yaşında bir kizim var yani evde 3 kisiyiz.eve net giren 5700 tl.
hani bu asgari ucrete gore hesaplaniyormus ya pek anlamam da bu maasa gore alırmiyiz.bide sol kolum yok yani %57 engelli raporu yeterlimi hani engellinin durumunada bakiliyormus ya o yuzden sordum.
Bİ kac kisi alirsiniz falan dedi bosuna umutlanmayalim bi uzman yada tecrubesi olan biri yardimci olursa çok sevinirim.

edo24

Üye
Üye
Arkadaşlar bende engelliyim 2 sene önce işkazasinda sol kolumu kaybettim.,%57 sürekli raporum var.sürekli isgoremez baglandi.
Sizlerden ricam eşim başvursa evde bakım maaşı alabilirmi.
14 yaşında bir kizim var yani evde 3 kisiyiz.eve net giren 5700 tl.
hani bu asgari ucrete gore hesaplaniyormus ya pek anlamam da bu maasa gore alırmiyiz.bide sol kolum yok yani %57 engelli raporu yeterlimi hani engellinin durumunada bakiliyormus ya o yuzden sordum.
Bİ kac kisi alirsiniz falan dedi bosuna umutlanmayalim bi uzman yada tecrubesi olan biri yardimci olursa çok sevinirim.
raporunuzda tam bağımlı ibaresi eski ismi ile ağır engelli ibaresi işaretlimi

edo24

Üye
Üye
raporda bağımsız yazıyor. ağır engelli yazmıyor;
kolsuz kardeşimiz heryere yazmış. forum karışıyor.
evet gördüm gerek yok her yere yazmaya elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz cevap verilmesine rağmen hala yazmış

Tekerlekli Sandalye