Evde Bakım Maaşı yatması sorunu

leon3453

Üye
Üye
Arkadaşlar para yatmadı diye panik yapmayın paralar yatmış ama Bakanlık hesap değişimine gittiği için hesapta para gözükmüyor şubelere gidip güncellemeyı yaptıktan sonra paranızı kullanabılırsınız. Not: Mobil ayarlardan olmuyor

MustafaAli

Üye
Üye
Arkadaşlar ilk günden bu yana herkes herşeyi dedi bugün itibariyle belli oldu ki bu şubeye gidip güncelleme muhabbeti karttan alışveriş ve mobil bankada gözükmesiyle alakalı, annemde rahatsız bel fıtığı sıkıntısı var bankaya gitmesi baya zorlu olacağından son dakikaya kadar bekledim ve babamı gönderdim bakalım nolcak diye; sonuç ATM ye kartı takınca hesap 1 ve 2 şeklinde gözükmüş 2 ye tıklayıp parayı çekmiş , velhasıl ben sadece ATM den canlı para çekerim diğerleriyle işim yok diyorsanız sıkıntı yapmayın

Selamlar

elagözlü3543

Üye
Üye
yaa ne saçma bırşey bu.bankaya gıttık o hesabı kartını taktın anda görcen bırşey yapmamıza gerek yok deyıp yolladılar.bızı tamam kartı takıp alabılrısın ama eft havale yapamıosun mobılde göremıosun neden bıze ımza attırıp bırşey yaptırmadılar

aslanaysun

Üye
Üye
Benim de param bakanlığın açtığı diğer hesaba yapmış ama geçen ayın maaşına göre yatmış bu sıkıntıyı yaşayan var mı nasıl çözebilirim

edo24

Üye
Üye
Benim de param bakanlığın açtığı diğer hesaba yapmış ama geçen ayın maaşına göre yatmış bu sıkıntıyı yaşayan var mı nasıl çözebilirim
eğer zamlı maaşı diyorsanız o maaşı şubat ayında alacağız

Lavinsu

Üye
Üye
Bende bugün bankaya gittim guncellettm hesabı ana sayfada miktar görünmüyor ama diğer hesaba baktığımda paranın yattığı görünüyor

Kral6363

Üye
Üye
Arkadaşlar bakanlığın yeni açtığı hesaba 3336tl yatmış eski hesaba da 300tl yatmış bilgisi olan var mi

Tekerlekli Sandalye