Evde Bakım Maaşım Kesilir Mi

izmirlimelek

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar ben Avon diye bir kozmetik markası var ondan ürün alıyorum para yetişmiyor fakat kendim alsam yani kendim yaparsam üye olursam uygun fiyata alıyorum yanlız benim vasi kısıtlılığım var o yüzden avona babamı üye yapsak maaşımız kesilir mi ben sadece kendime alıcam diğer türlü pahalı satıyorlar durumum elvermiyor kısaca şöyle diyim babam Avona üye olursa evde bakım maaşımız kesilir mi birde belirli bir limitte hediye kazanıyrz ve hesaba para yatma durumu oluyormuş bu sorun olurmu keserler mi maaşı ?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Baba ile aynı evde yaşadığınızı ve babanında kişi başı gelire dahil edildiğini varsayarak yazıyorum. Babanın hesabına sürekli ve yüksek miktarlarda para yatar ve bu durum kurum tarafından bir şekilde fark edilirse bunu araştırabilir SHÇ.

burak1978

Üye
Üye
selam melek hanım

bence avon mavon o tür şeyler tabii ki de hakkınız güzel ama çok pahalı ve birde siz ben ve diğerleri bakım ücreti almaktayız

halil beyin dediğine katılıyorum bence siz o tür şeylerden uzak durun veya az ücretli olanı alın hadi diyelim pahalı bi şey aldınız sürekli olmamasına dikkat edin bir seferlikte hiçbirşey olmaz yani bakım paranız kesilmez ama bu süreklilik gösterirse o zaman takibe alıp kesebilirler misal aylık 200 tl 300 tl lik bişey alırsanız aylık peşpeşe o zaman dikkat çekebilir tabii misal 770 tl aylık tan 300.00 ünü avona harcadınız internet şubeniz üzerinden ödediniz diyelim geriye 470 tl bakım ücreti kalıyor bu da bilmiyorum ama zor geçinir insan diye düşünüyorum saygılarımla efendim

Tekerlekli Sandalye