Evde bakım maaşımızda kesinti olmuş bu durum normal mi?

cansel atak

Üye
Üye
haziran bakım aylığından 15 tl ziraat bankası tarafından kesinti yapılmış bu kesinti normalmidir...oysa üç ay önce aynı meblaa kesilmişti .

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Normal degil hesap ücreti falan yıllık bir miktar kesiliyor ama tekerrü etmesi normal degil o yüzden bankayla ve shçekle görüşmenizi öneriyorum.

husambulut

Üye
Üye
Aşağıdaki linke tıklayıp durumunuzu yani paranın evde bakım maaşı olduğunu anlatan bir mesaj atın sorununuz çözülür.
T.C. Ziraat Bankası A.Ş. - İletişim Hattı

örnek mesaj

Kızım engelli olduğu için sosyal hizmetlerden evde bakım maaşı almaktayım.Devletimizin yatırmış olduğu bu yardım parasından bankanızın hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapması hiç de hoş karşılanacak bir durum değildir.Bu nedenle hesabımdan kesilen paranın iadesini ve bundan sonrada kesinti yapılmamasını rica ederim. Aksi durumda bu şikayetimi tüketici hakları hakem heyetine taşımakla kalmayıp tüm elektronik ve sanal ortamda paylaşacağımı dile getirerek durumun düzeltilmesini istiyorum.

cansel atak

Üye
Üye
ziraat bankasına gittim bu paranın sosyal hizmetler tarafından bize bakım aylığı olarak yatırıldığını beyan ettim,onlarda kontrol ettikten sonra işlem ücreti altında kesilen meblalarını tekrar bana ödediler..tşkler

Tekerlekli Sandalye