Evde bakım maaşında başvuru memurlar izinde gereçkesiyle uzatılabilir mi?

engelyok

Üye
Üye
Evde bakım maaşı için evrakları ağustosun 17 sinde teslim ettik ,eylül başında onaylanır dediler , fakat kasım ayında ekim maaşı aldık, sorduğumuzda memurlar senelik izinde olduklarından evraklar bekletilmiş ekimde onaylanmış , böyle şey olabilirmi , yapabileceğimiz birşey varmı yardımcı olursanız memnun olurum.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yani ekim ayında onaylanmışsa kasımda ilk maaşı alırsınız ki bu maaş zaten ekim dönemine aittir. Ağustosta teslim edilen evrakların ekimde onaylanması durumu bence iyi çünkü 4-5 ay onaylanmasını bekleyenler bile var bence birşey yapmanızı gerektiren bir durum yok her maaşınızı alın geçmişe dönük bir itiraz maaş kabul edilmiş ne işe yararki yani öyle degilmi:)

saadet

Üye
Üye
slm bende ocak 29 da teslim ettim evrağımı şubat 9 da eve geldiler marttın 6 sında beni aradılar onaylanmış hesap açtım bana martın 1nde onaylandı dediler ve nisanın 20 sinde kontrol et maaşını dediler yani demem o ayın 6 sında gittim bana şu an 6 günlük paran içeride yani bu demektir toplu para alacam doğrumu biliyom yoksa yanlışmı beni aydınlatırsanız sevinirim

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bahsettiğiniz olay evde bakım maaşı ise toplu para alma olayı yok bu durum sadece 2022 özürlü maaşı için geçerli

saadet

Üye
Üye
Bahsettiğiniz olay evde bakım maaşı ise toplu para alma olayı yok bu durum sadece 2022 özürlü maaşı için geçerli

evet evde bakım maaşı ama sçhek tekiler bana öyle söylediler yani mart 1 de onaylanmış mart 6 sında bana şu anda 6 günlük paran içerde dedi ve nisan 20 sinde yatacak dedi vede bnm orada karşılaştığım bayanda kendisi bakım ücreti alıyo bende bir buçuk aylık toplu aldım dedi bişey yine soracam antalya bugün yatmış bizimde yatmışmıdır acaba

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bir yanlışlık olsa gerek çünkü evde bakım maaşı bir sosyal yardımdır dolayısıyla maaşın birikme olasılığı yok. Bu durum 2022 maaşı için geçerli maaş onaylandıktan sonra 1.5 yada 2 ay içinde hesaba geçiyor fakat bu durum birazda yoğunlukla alakalı olarak değişebiliyor. Evet antalya maaşı bugün yattı hesabınızı kontrol edin eğer bu ay maaş almaya başlarsanız kesin yatmıştır ama yok yatmamışsa bir dahaki aya kalmış demektir.

saadet

Üye
Üye
Bir yanlışlık olsa gerek çünkü evde bakım maaşı bir sosyal yardımdır dolayısıyla maaşın birikme olasılığı yok. Bu durum 2022 maaşı için geçerli maaş onaylandıktan sonra 1.5 yada 2 ay içinde hesaba geçiyor fakat bu durum birazda yoğunlukla alakalı olarak değişebiliyor. Evet antalya maaşı bugün yattı hesabınızı kontrol edin eğer bu ay maaş almaya başlarsanız kesin yatmıştır ama yok yatmamışsa bir dahaki aya kalmış demektir.

tmm çok teşekkür ederim aydınlattığınız için

gülümse_hayata

Üye
Üye
Rica ederim saadet hanım umarım maaşınız yatmıştır.

Tekerlekli Sandalye