Evde bakım maaşında bazı durumlar nereye itiraz veya şikayet edebiliriz

fatsam52

Üye
Üye
Selamlar evde bakım aylığı için itiraz geldi bunun için mail atabilceğim bir yer varmı durumu mu yazacağım itiraz şikayet anlamında ?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Nasıl itiraz geldi anlamadım red mi geldi tam anlayamadım sorunuzu daha geniş sorsanız yardımcı olurum?

fatsam52

Üye
Üye
evet red geldi itiraz ettik yine red geldi bize dediler bu sefer farklı kişiler yollarız eve ama aynı kişiler geldi yine bu sefer hiç bakmadı görür görmez tanıdı red verdiler ben inanıyorumki haklıyım

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Red gerekcesi olarak neyi gösterdiler? Hastanın bakıma muhtaç olmadığı vb. gibi...

fatsam52

Üye
Üye
ağır derecede koah hastasıyım ve günde 14 saat bibap cihazı ve oksijen cihazı kullanmama dair raporumda var adam az deli numarası yapıyo hemen veriyolar ben 2 adım yola gidemiyorum evet elim ayağım tutuyo diye bakıma muhtaç değil dediler ben gittikce kötü oluyorum sık sık hastaneye yatıyorum nefesim sıkışıyo akciğer nakli olmam görüldü son çare durumum bu derece

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Anladım. Bakıma muhtaç olmadığınızı düşünmüş olmalılar. Malasef bu konuda yapacak fazla bişey yok. Heyetin insiyatif kullanma ve hükmetme hakkı var. Aklıma tek gelen şey heyetle fazla zıtlaşmadan durumunuzu detaylıca anlatın. Belki insafa gelirler.

alakasi

Üye
Üye
birde durumunuzu bimere bildirin belki onlar bir cevap verir

Tekerlekli Sandalye