Evde bakım maaşında devlet giderleri kontrol ediyor mu?

firdevs05

Üye
Üye
Selamlar evde bakım maaşı hizmetinden yararlanıyorum bir kaçtane kredi kartım var son 2-3 aydır burada bir esnaf arkadaş işyerine aldığı ürünlerin bedelini ödemekte zorlandıgından dolayı bana ait kredi kartlarımdan ödeme edip bana 1 ay sonra veriyor ücretini , böyle böyle son 3 aydır ortalama 2-3 bin tl kredi kartı ile harcama etmiş ve bunu ödemiş oluyorum ve bu tutarlar bildirim ettiğim gelirin çok çok üstünde

sistem bunu kontrol edip sen bukadar para kazanıyorsun başka gelirin demi var diyebilir mi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yok kardeşim bakım maaşında giderlere bakılmıyor. Hem öyle aylık 2-3 bin tl lik harçamalar dikkate bile alınmaz.

firdevs05

Üye
Üye
Teşekkür ederim
aylık gelirimiz 1600 tl 3 kişiyiz sınırın çok altındayız ama ödemeler 3 bin civarı olunca ister istemez kafamıza takılıyor:)
iyi günler..

gülümse_hayata

Üye
Üye
[MENTION=7526]firdevs05[/MENTION] Halil bey'in de dediği gibi giderleriniz önemli değil eve giren yasal maaşlar önemlidir. Bu durumda kişi başı olan 784 tl aşılmamalıdır siz evde 3 kişi olduğunuz için sizin aylık geliriniz 2.352 tl ye kadar çıkabilir siz 1600 tl geliriniz olduğunu söylemişsiniz ki sorun yapacak endişelenecek bir durum yok.

Tekerlekli Sandalye