Evde bakım maaşında eve gelmişler bulamamışlar ne yapmalıyım?

son_dem

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar ben yeni aranıza katılıyorum.size bir soruda ben sormak istiyorum.bundan 15 gün önce Eve gelmiş memurlar ben ve bakıcım ablama gitmiştik eve geldigimde öğrendik geldiklerini sonra ben gittim a.v.s.p.b.konuştuk sorun yok dendi bugün yine gelmişler ama ben yine yoktum.çünkü ben ist ünv.tedavi görüyorum ve bunuda bir dilekçe ve hastaneden getirdiğim tedavi görüyor dilekçesi ile bir problem olurum olursa ne yapmalıyım

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yok yok bakıcı kişi hastanede oldugunuzu belirtsin ve dilekçeyle bildirsin sorun olmaz maaşınıza zarar gelmez meraklanmayın.

son_dem

Üye
Üye
Ama bakıcıda yanımda neden geldiler 15 gün sonra yine peki

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Rutin kontrellerdir ancak dediğim gibi söz konusu tarihte gelmişsiniz ancak bakıcım ve ben X hastanede tedavi görmekteydim o sebeple evde yoktum gibi bir dilekçe yazarsanız sorun olmaz.

son_dem

Üye
Üye
Yazdım zaten denetleme memurlarınlada tanışıyorum dilekçem var epikırizim var kontrollerimin devam ettini gösteren raporum var ameliyat locama dair bütün evraklarım var 9 senedir tedavi görüyorum zaten ama yimede çekiniyorum.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yok canım o kadar kanıt sunmuşsunuz hiç birşey olmaz emin olabilirsiniz.

sinandeniz

Üye
Üye
banada memurlar 3 defa kontrole gelmişler ve ben 3ndede evde yoktum allaha şükür bir sorun olmadı ne kardeşim eve direkmi çakacaz memurlar gelirde kontrol ederler diye demiyolarmı biz bu parayı engellinin yaşam kalitesini artırmak için veriyoruz diyee eee nerde kaldı kalite birde senin elinde evrakta varmış evde bulunmama sebebini gösteren hiç kafana takma bence allahın izniyle hiçbirşey olmaz

Tekerlekli Sandalye