Evde bakım maaşında evrakları hangi kurumlara götürüyoruz

majirel

Üye
Üye
evde bakım maası ıcın muracat ettık bussuru ecrak verdıler bu evrakla nasıl dolduuluyor sayfa sayfa resımlı lınk varmı sosyal yardımlasmadakılere yardımcı olun dedık bıze yasak dedıler ılcedeyım baska danısabılecegım kımse yok sımdıden tesekkurler.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Tarım il müdürlüğü, sgk, ziraat bankası, icra, belediye, tapu, sosyal yardımlaşma vakfı, buraları gezdireceksiniz, size verilecek evraklarda zaten işaretli şekilde buraları göreceksiniz kurumları gezerken sıralaması önemli degil tamamını halletmeniz gerekiyor.

R

rahim

Guest
mehmet bey ziraat bankası sosyal yardımlaşma ve icra ya neden gidiyoruz onu anlamadım

mahirarslan

Üye
Üye
bulunduğunuz ilin sosyal hizmetler müdürlüğünden alınan evrakları mehmet beyin dediği gibi ilgili kurumlardan dolduracaksınız elinizde yoksa raporda alacaksınız bunlar gereklidir mutlaka yapılması lazım evraklar sosyal hizmetlere teslim edilince evinize kontrole gelinecek inşallah olumlu soonuç alırsınız

tokgönül

Üye
Üye
geçtiğimiz hafta evde bakım parasına başvurduk.sgk ya gönderdiler.ordan maaş bordrosunu aldık.ayrıca bütün ailenin bilgilerini gösterir kağıtlar verdiler.doğum tarihleri evlilik tarihleri vb. üzerimize kayıtlı ev arsa araba ve bunların yerleri vb. bunlarla geri gittik shçeke busefer tapu ve vergi dairesine gönderdiler.ordan istedikleri belgeleride aldık.hepsini geçen cuma telim ettik.eve gelmelerini bekliyoruz.1450 tl gelirim var.eşim ben ve çocuk 3 kişiyiz.%92 engelli raporum var.neler yaptığımızı söylemek istedim yardımcı olmak için.birde mehmet bey eve kesin geliyorlar değilmi.maaşa bağlanıp bağlanmama kararı eve geldikten sonramı belli oluyor.yoksa eve gelmeden size maaş olmaz diye biliyorlarmı?teşekkürler şimdiden.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evet kesin eve geliyorlar, evde yapılan incelemeden sonra karar veriyorlar evde hemen neticeyi söyleyebilirler ama biz size bildiririz de diyebiliyorlar,

tokgönül

Üye
Üye
mehmet bey bugün geldiler.birkaç soru sordular.sonra eşime ziraat bankasına hesap açın banka cüzdanı fotokopisi,kimlik ve rapor fotokopisiyle pazartesi 13:30 da shçek e gelin dediler.16 şubat pazartesi her iş biteceğine göre şubatta maaş alırmıyız.yoksa martamı kalır.teşekkürler.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Şubatta alamazsınız. Mart ayına yetişirmi bilemem ama nisan ayı gibi alırsınız diye düşünüyorum. Hayırlı olsun. Başvurunuz kabul edilmiş.

Tekerlekli Sandalye