Evde bakım maaşında geriye dönük ödeme yapılır mı?

F

fbay76

Guest
teşekürler.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Evde bakım maaşında geriye dönük ödeme yapılmıyor diye biliyoruz fakat sitemizde zaman zaman geriye dönük ödeme aldıklarını söyleyen üyelerimizde oldu. Açıkcası bu durum sanıyorum ki birazda kurumun insiyitafine kalmış gibi gözüküyor. Yani bu geçen sürede bakım yapılmış hiç bir ödeme alınmamış diye bir insiyatif kullanabilirler. Her ne söylersek söyleyelim bunun net cevabı kurum görevlilerinde siz durumunuzdaki gidişatı bizimle lütfen paylaşınız. Geriye dönük ödeme alıp almadığınızı burada paylaşın ki sizin gibi bu konuda sorun yaşayanlarda bu bilgiden faydalanabilsin.

Dilerim maaş alamadığınız tüm günlerin ödemesi size tekrar yapılsın.

xxmehmetxx03

Üye
Üye
evet yapılıyor ki şöyle eyerki başka bir ile tasınmanız durumunda sosyal hizmetler il müdürlügüne adres beyanı yapıldıktan sonra tasındıgınız ile yani sosyal hizmetler müdürlügûne dosyanız gónderılir fakat maasınız durdulur bu süre icinde tasındıginız il müdürlúgü gelip inceleme yaptıktan sonra mesala 2 ay sonra gelip konturol ettiler 2 aylık toplu paranızı alabılırsıniz bunun ıcın dılekce vererek paranızı alırsınız

xxmehmetxx03

Üye
Üye
Not bu ödeme yeni maaş alacaklar icin geriye dönük ödeme yapılması mümkün degildir saygılar

Yalnız Kartal

Üye
Üye
arkadaşlar bizim eve sosyal hizmetler geldi konturole kadeşdeşlerimin 2022 maşın dökümaın istediler bende kaymakanlıkdan çıkartdım salı teslim etçem fakat bir yanlışlık yapmışlar eve gelince fark ettim engel durumu diye bir soru var onlarda karşısına ağı engelli deyil yazmışlar şaşkınlığa uğradım 2 kardeşimede aynı yazılmiş yazım hatası olabilirmi böyle durumla karşılaşanlar varmı

Yalnız Kartal

Üye
Üye
tamam sizin dediğinizi anladım ama yazıyı yazan kişi kardeşlerimi hiç görmedi eve gelen memurda sadece eve giren gelirde deyişiklik varmı diye araştırıyorlar

Yalnız Kartal

Üye
Üye
nedenini öğrendim öncen 2022 maşı için ankaraya gidiyordu raporlar ankara bildirmemiş kaymakamlığa kaymakamlıkda sisemde görüneni yazmış benim durumda olan olursa örnek olsun

Tekerlekli Sandalye