Evde bakım maaşında geriye dönük ödeme yapılırmı

didierdrogba

Üye
Üye
Arkadaşlar heyet incelemeye geldi sonra bizi bir kaç gün sonra aradilar hesap açın dediler biz de hesap açtık 11 mart verdik hesabı o gün getirin demişlerdi çünkü ama 12 martta hatay bakım maaşı yattı fakat bize yatmadi henüz yetişmemiş olabilir çünkü bu durumda biz mart ayında alır miyiz maaşı ya da bu ayın maaşı yatmaz mi ya da nisan da iki aylık şeklinde mi yatar acaba cevabınızı bekliyorum

kolera

Üye
Üye
benden çok daha bilgi sahibi arkadaşlar var burada ama ben kendimden örnek vereyim.eve gelmeleri 3 ay sürmüştü eve gelip ben bankada hesap açıp teslim ettikten sonra yine 3 ay geçti.yani 6 ayda bağlanmıştı ayrıca toplu olarak para ödenmedi.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Muhtemelen Mart ayına yetişmediği için sizin maaşınız yatmamıştır. Büyük ihtimalle Nisan yada en geç Mayıs ayında yatar. Fakat onaylanmasından sonraki geçen sürede geriye dönük ödeme yapılmıyor iki ayın maaşını alırım diye ümitlenmeyin böyle bir ödeme malesef yapılmıyor.

didierdrogba

Üye
Üye
Muhtemelen Mart ayına yetişmediği için sizin maaşınız yatmamıştır. Büyük ihtimalle Nisan yada en geç Mayıs ayında yatar. Fakat onaylanmasından sonraki geçen sürede geriye dönük ödeme yapılmıyor iki ayın maaşını alırım diye ümitlenmeyin böyle bir ödeme malesef yapılmıyor.

Nasıl yani nisanda da yatmama ihtimali var mi

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bu dönem maaş alamazsınız ama büyük ihtimalle nisan ayında bulunduğunuz ilin evde bakım maaşları yatınca sizde maaşınızı alabilirsiniz

tokgönül

Üye
Üye
Arkadaşlar heyet incelemeye geldi sonra bizi bir kaç gün sonra aradilar hesap açın dediler biz de hesap açtık 11 mart verdik hesabı o gün getirin demişlerdi çünkü ama 12 martta hatay bakım maaşı yattı fakat bize yatmadi henüz yetişmemiş olabilir çünkü bu durumda biz mart ayında alır miyiz maaşı ya da bu ayın maaşı yatmaz mi ya da nisan da iki aylık şeklinde mi yatar acaba cevabınızı bekliyorum

benden örnek vereyim size.bankaya hesap açtırıp fotokopisini yanlış hatırlamıyorsam 11 şubatta getirin dediler.hatta şubatta maaş alırmıyım diye sormuştum gene bu siteden.marttada alamadık nisanda yatacakmış.yalnız shçek dan nisanda yatar dediler birazda fark yatar 40 günlük felan alırsınız dediler.

Tekerlekli Sandalye