Evde bakım maaşında kesilen hesap işletim ücretini geri nasıl alabilirim?

Bugün Maaşım Yattı Fakat Ziraat bankası 3 tane hesap işletim ücreti kesmiş maaştan nasıl geri alabilirim lütfen yardım toplam 60 tl kesildi

Bankanın şikayetler bölümünde şikayetinizi yazın kesilen ücretleri geri istiyorum diye belirtin ben o şekilde yazdim ve ertesi gün para hesabıma yattı

ben 1-2 hafta önce ziraat bankasına gittim bu olayı söyledim ve şimdiye kadar kesilen hesap işletim ücretlerini tarafıma ödenmesini istedim bankadaki gişe görevlisi böyle bişe yok dedi geri ödeme yapamıyoruz dedi allahtan şimdi bu konuyu gördüm ve bide bu yolu denedim inş geri ödeme yaparlar teşekkür ederim...

artık hesap ücretlerini almak zor değil mmaş aldığınız şubeye gidin dahada olmazsa herhangi bi faturanızı otomatik talimat verin 24 saat içinde kesilen para hesabinıza yatıyor

bugün bankaya gittim internet bankacılığı için hemde bu hesap kesim ücretlerini sordum geri alabiliyor muyuz dedim hayır diye cevap verdi alanları biliyorum dedim yok öyle bir şey dedi ben adama soru soruyorum benim yüzüme bakmak benimle ilgilenmek yerine yerine yanındaki elemanla konuşuyor ve de san ki düşmanıymışım gibi bi dövmediği kaldı ama ben o parayı alacam ve benim hakkım olan parayı aldığım zamanda içimden ne geçiyosa karşısına geçip yüzüne söylicem...

:) müşteri her zaman haklıdır ne diyebilirim ki hele karşınızdaki devlet bankasıysa işte o zaman asla pes etmeyin arkadaşlar.

Arkadaşlar bu hesabın evde bakım maaşı oldugunu söyleyin banka iade edebiliyor . F akat iade etmiyorsa internet den ziraat bankası şikayet bölümüne evde bakım maaşı bilgisi verin kesin iade ediliyor .Bizzat alanlardanım bilginize

Ben de yaptığımı yazayım, Ziraat Bankasının internet sitesinden şikayet olarak yazdım. Maaşın yattığı hesap numarasını ve annemin bankada kayıtlı cep telefon numarasını yazdım. 10 gün sonra annemin (bakıcımın) telefonuna sms geldi "hesabınızdan .... tl kesilen hesap kesim ücreti hesabınıza iade edilmiştir" gibi bir şeyler yazıyordu baktım hesaba mesajda yazdıkları para yatmış.

Geri