Evde bakim maaşında yeni düzenlemeler varmı

slm herkese daha oncede yazmiştim şimdi yine yeni bilgisi olan varsa bana yazsin benim evde bakim maaaşim 02 02 2013 de kesildi henuz aynen devam ediyor yeni duzenleme olacakmiş haberi okudum yeni duzenlemede ne gibi değişiklikler olacak bilgisi olan paylaşsin

Şuan itibari ile evde bakım maaşında bir değişiklik yok kişibaşı gelir miktarı 487 olarak devam etmekte aynı şekilde ağır özürlü ibaresi şartı aranmaktadır. birtakım söylentiler olmasına rağmen bir değişiklik yok. Yani maaşların özür oranlarına göre ayarlanacağı gibi bir takım haberler medyada çıkmakta ama henüz netleşen birşey yok.

selam arkadaşlar

evet basında bazı şeylerden söz edilmekle beraber netleşen bir şey yok ağır özür durumuna göre her eve teknik bir , heyet yada kişi vs bakım için başlatılacağı ve doğruluğu tartışılır olmakla birlşkte ağır engelliler için 2022 ve evde bakım ücretinin birleştirilip tek ücretle engeline göre yeni uygulamalara gidileceği yeni oluşturulacak bir fon ile başka yardımların da söz konusu olabileceği şeklinde duyumlar aldım fakat nedir tam bilgiye sahib değilim dilerim refah bir imkanlar sunulur diye ümit ediyorum

saygı ve sevgilerimle

Yeni düzelmeler olabilir ama halihazırda bir yönetmelik yok beklemeliyiz yeni yönetmelik çıksın o zaman degerlendiririz durumunuzu.

ali_korkmaz

Saygılar bizden siz sitemizi takipte olun her konuya dair her değişiklik Editörlerimizce hemen sitemize yansıtılmakta.

Geri