Evde bakım maaşları kesilecekmiş!

Selim_Akın

Üye
Üye
Ben 3 senedir evde bakım maaşı alıyorum bir engelli arkadaşım şimdi fizik tedavi aldığımız okulda dediki maaşlar kesiliyormuş kesilecekmiş dedi kimse artık maaşı almayacak dedi biz bu maaşa güvenip birsürü borçlanmıştık maaşların kesileceğini söyledi neden kesiliyorki neden böyle oluyor kesilirse sonra yeniden çıkartılırmı maaşlar alınsın diye bir yasa falan.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Zaman zaman böyle asparagas haberler duyumlar alınıyor, hayır böyle bir durum söz konusu degil hükümetin yada kurumun bu maaşı kesmeye yönelik bir çalışması yoktur, evde bakım maaşları kesilmeyecektir, müsterih olunuz.

Hüseyin K

Üye
Üye
Bakım Maaşları Kesilicekmiş ?

Arkdaşlar Bakım Maaşları Kesilicekmiş Söylenti Var Haberlerden Duyum Aldık ? Bunun ASlı varmı Şöyleki örneğin Bakıcılığını Üslenenin Soyadı Tutmıycakmış mesela anne baba yok işte ali mehmet amca vs kişi bakımını üslendiği taktirde bakım maaşı verilicekmiş.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Resmi ağızlardan böyle bir açıklama olmadı. Siz nereden duydunuz televizyonmu açıkladı ?

sivasmurat58

Üye
Üye
vallahi rhat lattınız mehmet bey yıksa daha ikinci maşı alacaktık saolun rahatladım

Hüseyin K

Üye
Üye
Ben Televizyondan Duymadım Ama Televizyondan Duyanlar Olmuş...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Duyanların ve duydum diyenlerin kulaklarını çınlatıyorum.. Tamamen asılsızdır böyle bir uygulama yada resmi açıklama yoktur.

sevtun

Üye
Üye
Arkadaşlar ben 10 yıldır evde periton diyalizi yapıyorum.Eğer Hemodiyalize geçersem benim 2022 maaşım ve evde bakım maaşım kesilir mi?yoksa aynen devam mı eder?
Teşekkürler.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Kesilmez neden kesilsin ki rahat olun.

Tekerlekli Sandalye