Evde bakim parasi rapor yenileme

rucak88

Üye
Üye
Merhaba iyi gunler evde bakim parasi aliyorum subatin 13 de raporum bitiyor bir turlu cocuk piskiyatrisinr randevu alipta raporumu cikaramadim yani raporumu yetistiremiyorum evde bakim parasi kesilecek yeniden baglatirken ilk baglattirdigim gibimi ugrasacakmiyim ne kadar surede tekrar baglanir bilginiz varsa yardimci olurmusunuz

rucak88

Üye
Üye
Raporu bitipte yeniden baglatanlar nasil yaptiniz

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Raporu ön görülen sürede yenilemezseniz maaşınız kesilir ve tüm işlemlere sıfırdan başlarsınız. Ne yapıp edip raporu süresinde yenilemeye bakın.

rucak88

Üye
Üye
Tesekkur ederim cvp verdiginiz icin cok zor bu isler hic bi kolaylik saglamiyolar randevu almak bu kadarmi zor ya 20 gun var ama ayin dokuzuna randevu vereceklermis alabilirsem oda ilgilendiginiz sagulun

rucak88

Üye
Üye
Raporum ayin 13 de bitiyor bugun sosyal hizmetlere raporu teslim ettim ama kesilebileceklerini soylediler onlarda orda heyet yapiolarmis nezman heyete girer bilemiyorum iki ay surebilir o iki ayida toplu olarak alirsiniz dedi ikisene once once rapor yeniledigimde yetistirmistim devam etmisti degisiklik yaptilar herhalde bilginize

Tekerlekli Sandalye