Evde bakım parasına başvuru yaptık ama halen paramızı alamadık ne yapmalıyız?

Leyla55

Üye
Üye
Arkadaslar nisanda basvuru yaptık butun krıterlere uyuyoruz hazıranın ılk haftası eve gelıp ziraat bankasında hesap actırmamızı soyledıler. Hesabımızı actırıp cuzdan fotokopisini teslim ettik artık bekleyın dedıler. Temmuz ayında maas hesabımıza yatmadı kurumu aradıgımızda onaylanıp onaylanmadıgına dair bı cevap alamıyoruz bekleyın dıyorlar sizce ne olacak ne yapmamız lazım agustos ayında hesabımıza para yatabılırmı ?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Eğer agustos ayında yatmazsa kurumu aramak yerine direkt olarak gidip danışın şuanda net olarak bilgiye sahip degilsiniz o bakımdan birşey söylememiz zor neticede kurum hesap açın falan dedi ama onaylandımı bilmiyoruz bulundugunuz il sitemizde yattı duyurusunu yapılınca hesabınızı kontrol ediniz eğer yine yatmamış olursa o zaman kuruma sorarsınız.

S

simurg19

Guest
leyla55 ben kasım 1 de başvurdum evrakları tamamlayıp kasım 2de teslim ettim biz inceleyip haber veririz dediler ocak 8 de aradılar gelin sözleşme imzalicaksınız dediler aynı gün gittim sözleşmeyi imzaladım mart 14 de ilk maaşımı aldım yani benim 5 inci ayda yattı hesabıma para en kısa sürede yatar inşallah sizinkide

Leyla55

Üye
Üye
Cevap için çok tesekkurler insallah kısa surede yatar. Parayı alabılecekmıyız alamıyacakmıyız cevabı bilmeden beklemek okadar zor kı...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bu dönem maaşlar yatınca bize bilgi verin eğer alamamışsanız o zaman yeni bir yol izleriz.

Leyla55

Üye
Üye
Cok tesekkurler mehmet bey insallah sorun cıkmadan bu ay para yatar.

hlyilkay

Üye
Üye
Leyla55 aynı durumda bizdede oldu ama ağustos 10 gibi hesaba baktığımda para yatmış , ama ne zaman yatmış onu anlamadım çünkü 1 ağustosta yoktu, şimdi bu yatan para hangi ayın onuda bilmiyorum , yani temmuzda alacağımızı söyleyip alamadık ama bu yatanda ağustos ayı olup acaba bayram içinmi erken yatırıldı ...Uzun süredir alanların ağustos maaşı bayram için erken yatırıldımı

Leyla55

Üye
Üye
Leyla55 aynı durumda bizdede oldu ama ağustos 10 gibi hesaba baktığımda para yatmış , ama ne zaman yatmış onu anlamadım çünkü 1 ağustosta yoktu, şimdi bu yatan para hangi ayın onuda bilmiyorum , yani temmuzda alacağımızı söyleyip alamadık ama bu yatanda ağustos ayı olup acaba bayram içinmi erken yatırıldı ...Uzun süredir alanların ağustos maaşı bayram için erken yatırıldımı

Bizimde para yatmıs bayram oldugu için istanbul erken yatmıs bu ay. Ama yatan para temmuz maası sanırsam forumdan anladıgım maas aldıgımız ay bir oncekı ayın maası yanı agustosta yatan temmuz maası eylul de yatacak olan agustos maası

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evet aynen öyle leyla55 agustos dönemi maaşı eylülde ödenecek

Tekerlekli Sandalye