Evde bakım parasının yatıp yatmadığını bankaya gitmeden öğrenebilir miyiz?

• Konuyu başlatan ENB ÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ÜYESİ

Guest
bana baktığı için annem evde bakım ücreti alıyor. paranın yatıp yatmadığını öğrenmek için bankaya 3-4 kez gidip sormak zorun da kalıyo.
banka evimize uzak biraz annemden yaşlı gidip gelmelerde zorlanıyo.
bakım parası düzenli yatmıyo bi ayın 10 yatıyo bi 15 inde ..
bankaya gitmeden bakım parasının yatıp yatmadığını öğrenmenin bi yolu yokmu acaba???

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bankaya gitmeden “evde bakım parasının yatıp yatmadığını öğrenmenin” tek bi yolu var. O da internet bankacılığını kullanmak.
Evde bakım parasının yattığı bankaya giderek (muhtemelen ziraat bankasına yatıyordur) bakım parasının yattığı hesap numarasıyla internet bankacılığına geçmek istediğinizi söyleyin. Artık tüm bankalar internet bankacılığını kullanıyor. Banka size bir kullanıcı adı ve şifre verecek. Evinizden (tabi evinizde internet bağlantısının olması lazım) ilgili bankanın internet sitesine k. Adı ve şifrenizle girerek evde bakım ücretinin yatıp yatmadığını onlayn öğrenebilirsiniz.

Tabi tüm bunları evinizde internet bağlantısının olduğunu varsayarak yazıyorum. Zaten bankaya gitmeden evde bakım parasının yatıp yatmadığının öğrenmenin bundan başkada bi yolu yok.

E

ENB ÜYESİ

Guest
evet evde internetim var. peki bu internet bankacılığına geçmek için ek ücret felan alıyolarmı alıyosalar ne kar
bide tam olarak ne yapmamız lazım telefon mu acacaz bankaya yoksa bizmi gitcez.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yok yok herhangi bi ücret ödemek zorun da değilsiniz. Ziraat bankasına bizzat giderek evde bakım ücretinin yattığı hesap numaranız la int. bankacılığına geçmek istediğinizi söyleyin onlar gereğini yapar. Zaten topu topu bir k. adı ve şifre verecekler.

benimkaderim

Üye
Üye
bana baktığı için annem evde bakım ücreti alıyor. paranın yatıp yatmadığını öğrenmek için bankaya 3-4 kez gidip sormak zorun da kalıyo.
banka evimize uzak biraz annemden yaşlı gidip gelmelerde zorlanıyo.
bakım parası düzenli yatmıyo bi ayın 10 yatıyo bi 15 inde ..
bankaya gitmeden bakım parasının yatıp yatmadığını öğrenmenin bi yolu yokmu acaba???

artık bankaya gitmeye,internete gerk kalmadı BAKİYE yazıp 4747 msj aıyorsunuz alıcının numarası kayıtlıysa tabi cevap geliyor,1 sms bedeli gsm şirketi ücret alıyor,saygılar...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sitemizi takip ederek bankaya gitmekden kurtulabilirsiniz :)

Tekerlekli Sandalye