Evde bakım (sağlıkk hizmetleri)

sinandeniz

Üye
Üye
Selam arkadaşlar bir konuyu sizlerle paylaşmak istedim.

Konu şu devlet yatalak olan hastalara yatak temin ediyormuş yatak ve havalı yatak ( hastanın neye ihtiyacı var ise ) devlet veriyor neyse ben yatak teminn etmek için bulunduğum ilin valiliğine bir dilekçe yazıp mail ile yolladım maili yolladığımın hemen ertesi hünü bana mail ile geri dönüş yaptılar valilikten ( hemen dönmeleri beni çok şaşırttı ) :) mail atarken telefon yazmayı unutmuşum benden telefon numarası istediler neyse tel nomu yazıp mail ile yolladım yine beni şaşırttılar maili yalladıktan 2 saatt sonra telefonla beni arayıp bir kaç soru sordular engelim hakkında ve bana evde sağlık hizmeti alıp almadığımı sordular bende almadığımı söyledim beni aradılar tel ile rendevu aldılar ve bugün gün içerisinde evde sağlık bakım hizmetinden geleceklerini söylediler ve geldiler yazdılar çizdiler engelim hakkında varsa olan hastalıklar hakkında varsa devamlı içtiğim kullandığım ilaçlar hakkında derkennnn bizden isteğin nedir dediler bende sizden isteyim yok sadece yatak istiyorum dedim tm dediler verelim yatağı yalnız yatağı siz kendi imkanlarınızla getireceksiniz dediler karyola da 2. elmiş yani demek hastahanede kullanılan yataklrdan havalı yatak için de bir rapor yazdılar tm allah razı olsun devletimizi korusun yüce yaradanımız allah madem birşey yapıyorsun devlet baba yapıyonda şimdi o yatağı bulunduğu yerden eve getirmem naklıya ücreti hiç tutmaz ise 80 Tl kesin tutar oda ben düşük sevyeden tahmin ediyorum en kabası 100 Tl e bu 100 tl yide nereden versin herkez en kısasından ben nereden vereyim bu 100 tl nakliya ücretini demem o ki arkadaşlar bu ülkede yani türkiyede birşey yaparlar yaptıkları her iştede mutlak bir eksiklik olur bu nedir be kardeşim ya bu ülkede hiçmi düzelmeyecek birşeyler yarım yamalak kırık dökük şekilde yürüyor işler neyse bilginiz olsun diyye sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlar kalın sağlıcakla !

Tekerlekli Sandalye