Evde bakim ücreti için aylik gelirin değişken olmasi halinde nasil bir yol izlenmeli

özcan71

Üye
Üye
Slm arkadaşlar ben %96 agir özürlü bir çocuk babasiyim ve kamuda işçi olarak çalişmaktayim .işim itibari ile fazla mesai vardiya zami gibi nedenlerle gelirim bazan evde bakim için gereken tutarin üzerine çikiyor ama sene sonunda genel toplami baz alinca tutarin altinda kaliyor .bu durumda sosyal hizmetler kurumu benim gelirimin tamaminimi yoksa her ay için ayrimi tutarlar .yardimci olursaniz çok sevinirim .

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Fazla mesai, vardiya gibi maaşta fark eden miktarlar maaş bordronuza yansıyor mu?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Mantıken düşündüğümde "yıllık gelirin baz alınacağını" söylesemde SHÇ'in daha doğrusu yönetmeliğin bu konuda ne dediğini tam bilmiyorum. Yönetmelikte verdiğiniz örneği açıklayan bir ibarede görmedim ben. O nedenle kesin bir dille "yıllık gelir" yada "aylık gelir" baz alınır diyemiyorum. Bu konuyu SHÇ'e sormak en sağlıklı yol olacaktır. Bu arada benzer sorunu yaşayan arkadaşlarımız var ve konu hakkında bilgi sahibiyseler konu altında yazsınlar lütfen.

Tekerlekli Sandalye