Evde bakım ücreti için haziran ayında başvurmama rağmen maaşı hala alamadım

apsintt

Üye
Üye
evde bakım ücreti için haziran ayında başvurduk kasım ayının ilk günleri gelip onayladılar daha sonra 12 kasım da biz eksik evrakları tamamlayıp hesap numarası ile söke sosyal hizmetlere verdik 30 ile 40 gün arası yatacağı söylendi bugun baktık yatmamış söke sosyal hizmetleri aradık aydın sosyal hizmetlerle görüşmemiz söylendi orayı aradığımızda verdikleri cevap bu ay boş geçiyor 2.ayınızdan itibaren alırsınz yapmış oldukları çok çelişkili yardımcı olursanız sevinirim.herkes bu şekildemi aldı acaba.teşekkürler.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bu ay boş geçiyor derken ne demek istediler anlayamadım. Bu ayki evde bakım maaşları geçikmeli yattı belki onu kastetmiş olabilirler emin değilim. Normal de hesap açılmasını istendikten sonra takip eden 30-45 gün sonra maaş yatıyor. Ama arada aksaklıklar çıktığıda oluyor.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Banka hesabını kontrol edin aydın ne zaman yatarsa sökede aynı zamanda yatar belkide bu ay aydın halen ytmamıştır, 2.ay olayı yok kabul edilmesinin ardından takip eden ay hesana geçmesi gerekiyor, bu ay aydın hesaba geçince sizde hesabınızı kontrol edin szinkide yatması lazım

apsintt

Üye
Üye
arkadaşlar dün itibarı ile söke sosyal hizmetlere bağlı olan tüm hak edenlerin parası yatmış.
aydın daki görevlinin anneme söylediği şey bir ay boşluk var ocak ayının 15 ile 25 arası alırsınız demiş bende anlam veremedim cevaplarınız için teşekkürler.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yıl sonu ybs incelemelerinden dolayı bi boşluk oluşmuş olabilir sizse söylenen zamanlarda alırsınız artık görünen bi yanlış yok sanırım.

Tekerlekli Sandalye