evde bakım ücreti ve 2022 maaşları ile ilgili son dakka haberi

serbetcimehmet

Üye
Üye
selam arkadaşlar ben bugün 15/08/2012 akşam saat 17/45 de evde bakım ücreti yatmış ve çektim bilginize yeni birim ücreti ise 673.35tl dir

edindiğim bilgiye göre 2022 maaş ödemeleri günleri yeniden belirlenmiş olup aşağıdaki gibidir

2022 sayılı Kanuna göre ”65 yaşının doldurmuş muhtaç, güçsüz ve kimsesiz yaşlılar ile özürlü ve muhtaçların” üçüncü dönem 2010/Eylül ayına ilişkin maaşlarının ödeme günleri, hafta sonu tatili ve bayram tatiline denk gelmesi nedeniyle yeniden düzenlendi.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, doğum yılının son rakamı 0 ve 5 olanlara aylıkları 2 Eylül Perşembe, 1 ve 6 olanlara 3 Eylül Cuma, 2 ve 7 olanlara 4 Eylül Cumartesi, 3 ve 8 olanlara 6 Eylül Pazartesi, 4 ve 9 olanlara ise 7 Eylül Salı günü ödenecek.

haber resmi kaynaklı olmayıp,

bilgilerinize

saygı ve sevgilerimle

tamamda

Üye
Üye
arkadaşım 2010 diyorsun. hadi onu yanlışlıkla yazdındiyelim,

''Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre'' demek ne demek?

haber resmi kaynaklı değildir ne demek.?

bu ne pehriz,bu ne imam bayıldı?
saygılarımla..

goodinkwul

Üye
2022 sayılı Kanuna göre ”65 yaşının doldurmuş muhtaç, güçsüz ve kimsesiz yaşlılar ile özürlü ve muhtaçların” üçüncü dönem 2010/Eylül ayına ilişkin maaşlarının ödeme günleri, hafta sonu tatili ve bayram tatiline denk gelmesi nedeniyle yeniden düzenlendi.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, doğum yılının son rakamı 0 ve 5 olanlara aylıkları 2 Eylül Perşembe, 1 ve 6 olanlara 3 Eylül Cuma, 2 ve 7 olanlara 4 Eylül Cumartesi, 3 ve 8 olanlara 6 Eylül Pazartesi, 4 ve 9 olanlara ise 7 Eylül Salı günü ödenecek.

Bilgi şu dakikaya kadar araştırdım asılsızdır zaten tarihlerin hiç birisi uymuyor mesela 2 eylül perşembe degil 6 eylül pazartesi degil dogru ve net olan bilgilere ulaşırsak sitemizde duyuru yapacağız yapmazsak bu site bizim degil.:)

Tekerlekli Sandalye