Evde bakım ücretini eksik alıyoruz sebebi ne olabilir?

Artersman

Üye
Üye
Merhaba, Annem'e gecen ekimde Bakım aylığı bağlandı ve 330TL falan alıyorduk. Ama bize yetmediği için bilgi verdik ve bir kere 700TL verdiler ve daha sonra 400-450 diye devam etti. Mesela bugun 450TL çektik. Neden böyle? Net bir şey yok mudur? yetersiz kalıyor bu miktar ve sürekli aramaya utanıyorum. Sizde'de Aynı mı? Lütfen Beni bilgilendirir misiniz? Hayırlı Akşamlar.. :)

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Kesinlikle bir yanlışlık var şikayet edin kuruma gidip ben maaşımı neden erken alıyorum diye maaş 699 lira kimse size eksik veremez eğer sizin bilginiz haricinde bir borcunuzdan dolayı bir mikyatı falan kesiliyorsa bilemem ama bir yanlışlık var yarın zaman kaybetmeden kuruma gidip detaylıca bilgi isteyin

Artersman

Üye
Üye
Kesinlikle bir yanlışlık var şikayet edin kuruma gidip ben maaşımı neden erken alıyorum diye maaş 699 lira kimse size eksik veremez eğer sizin bilginiz haricinde bir borcunuzdan dolayı bir mikyatı falan kesiliyorsa bilemem ama bir yanlışlık var yarın zaman kaybetmeden kuruma gidip detaylıca bilgi isteyin

erken değil ki abi, arada 20sinde arada 25inde alıyoruz değişiyor. banka hesabıda hiç bir yere kesilmez ben arayım en iyisi abi. İlgilendiğin için çok teşekkür ederim. tekrar hayırlı akşamlar. :)

Tekerlekli Sandalye