Evde bakım ücretlerinin düzenli tarih aralığında yatırılması

serbetcimehmet

Üye
Üye
selam arkadaslar

bilindiği üzere evde bakım ücretleri her ayın 10 dan itibaren ayın sonuna kadar 20 gün gibi değişen tarih aralıklarında yatmakta ki ben bir ayın yattığı tarihte diğer ayın aynı tarihin de yatırıldığını geriye dönük 1 yıllık baktığımda yatırıldığını görmedim, yine diyorum emeklinin çalışanın memurun ve hatta 2022 bile belirli günlerde yatarken neden evde bakım ücretleri bu denli belirsizlik tarih aralıklarında yatırılmak konuyla ilgili neler yapabiliriz ben şahsen e devletten konuyla alakalı düşüncelerimi yazdım fakat gelen cevap düzenlemeler yapılmak ta diyeli zaten 1 yılı gecti hiç mi bizim sesimiz duyulmuyor arkadaslar

saygı ve sevgilerimle

sinandeniz

Üye
Üye
evet güzel bir konuya değinmişsin arkadaşım devlet bu parayı vermeye veriyor neden bir ileri bir geri veriyor bu evde bakım maaşı ile evini geçindirmeye çalışan nice evli engelli çift arkadaşlarımız var e doğal olarak ödeme tarihlerindeki belirsizlik çok sıkıntı olmakta bu konuda devletimiz bir an önce güzel bir düzenleme yapsa çok güzel olacak bakalım inş 2013 yılında güzel şeyler bekliyoruz ve inş umalımki 2013 yılı engelliler için güzel bir yıl olması dileklerimiz ile duva edelim tabi dua ederken de yetkili kurumlara bir kaç en azından mail yoluylada olsa sesimizi duyurmaya çlışalım tabi bir beden bir ağız şeklinde olursak inanıyorumki sesimiz tam duyulmasada işitilir yetkilileerce mesela ben her sabah fox TV çalar saat fatih portakal a her sabah faceden olsun tiwıtırdan olsun türkiye ses ver.com olsun buralardan mesaj yazıyorum şu ana kadar mesajım okunmadı ama bn yazmaya devam ediyorum inanıyorumki okunacak benimle birlikte diğeer angelli arkadaşlarda mesaj yazarlarsa okunma ihtimali daha yüksek olur tabi bu illa fox çalar saat olacak diyede bi kural yok hepimizce malum bir çok kanal artık sabahları halkın mesajlarını canlı yayında ookumakta bence bunuda denemekte fayda var diye düşünüyorum

Tekerlekli Sandalye