Evde bakım yada 2022 maaşı alanlar kredi çekebiliyor mu?

by_handsome25

Üye
Üye
merhabalar şöyle birşey duydum da ne kadar dogru acaba bakım aylıgı veya 3 aylık uzerıne kredi çekilebiliyor muş dogru mu yardımcı olursanız sevinirim.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Deniz Bank'ın böyle bir hizmeti varmış. 2022 maaşını PTT den alanlar deniz bank'a yönlendirmeleri halinde kredi alabiliyormuş. Fakat % kaç faizle kredi veriliyor v.b gibi detaylar konusunda bilgim yok.

ilyaskirmanci

Üye
Üye
valla halil bey ben çok denedim ama hiç bir şekilde 2022 maaşı alanlara kredi verilmiyor hem 2022 maaşlarını bana ptt'nin verdiği bilgiler doğrultusunda sadece postaneden alınabvilyormuş yani denizbanka yada herhangi bir bankaya devredilemiyor :(

haykolik

Üye
Üye
vallahi babam bizzat adana merkez postanesine gitmiş postane ve bankalar hiçbir şekilde kredi vermiyormuş 2022 vee bakıcı maaşlarına

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Günaydın Arkadaşlar,

Bankalar emekli maaşı alanlara kredi veriyor iken niye 2022 maaşı alanlara ve evde bakım maaşı alanlara kredi vermesin ki ? Bu konuyla ilgili bir araştırma yapayım bugün ve size hangi bankadan en uygun faizle kredi alabileceğinizi yine buradan en kısa zamanda bilgi vereyim...

Ama sonuç olumlu olsa bile sizler çok çok ihtiyacınız olmadıkça kredi çekmeyin :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam,

Devlet bankaları 2022 maaşı ve evde bakım maaşı alanlara kredi vermek için sıcak bakmıyor ( ssk sı aktif , çalışan ya da emekli olup sürekli bir geliri olan şahıslara kredi vermeyi tercih ediyor ) özel bankalarda durum farklı; özel bankalar düşük miktarlarda ve alınan maaşların belgelenmesi ayrıca kredinin geri ödenmesini teminat altına alma konusunda kefil vs. şartıyla daha ılımlı davranabiliyor. Özel bankalar arasında da en iyi banka krediyi en düşük faizle veren bankadır :) Maaşınızı kredi amayı düşündüğünüz ya da almayı hedeflediğiniz bankaya yönlendirmeniz ve size en yakın bankanın ilgili şube müdürünün de bu konuda insiyatif kullanması önem arzediyor.

Sonuç olarak az miktarda kredi ihtiyacınızı size en yakın özel bankadan temin edebilmeniz mümkün ama son söz krediye girmeyin derim ben.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Güncel bilgiler için teşekkürler Ceylan.
Arkadaşlar 2022 maaşı alanlara Deniz Bank yeni kredi vermeye başlamış. Siz önceden başvurduysanız o dönem bu bahsetteğim sistem devreye sokulmamış olabilir.

cilginpalet

Üye
Üye
valla halil bey ben çok denedim ama hiç bir şekilde 2022 maaşı alanlara kredi verilmiyor hem 2022 maaşlarını bana ptt'nin verdiği bilgiler doğrultusunda sadece postaneden alınabvilyormuş yani denizbanka yada herhangi bir bankaya devredilemiyor :(
bilmeyen arkadaşlara bende söyleyeyim 2022 maaşını ptt kartı olanlar deniz bankın atm lerindende çekebildiğine göre halil beyin söylediğinin doğru olma ihtimali yüksek ptt ile denizbankın bir anlaşmaları olabilir

haykolik

Üye
Üye
2022 maaş kredisi

halil abi yani 2022 maaşıyla deniz bank kredi veriyormu peki abi nezamandır veriyor bir bilginiz varmı alan varmıdır teşekkürler verecegin cevaplar için halil abi

ilyaskirmanci

Üye
Üye
Güncel bilgiler için teşekkürler Ceylan.
Arkadaşlar 2022 maaşı alanlara Deniz Bank yeni kredi vermeye başlamış. Siz önceden başvurduysanız o dönem bu bahsetteğim sistem devreye sokulmamış olabilir.

valla ben bugün gene gittim denizbanka kredi için yok 3 aylık maaş alanlara ve bakıcı aylığı alanlara kesinlikle vermiyoruz dediler acaba bu maaşlara dayanarak kredi alan arkadaşlar var ise nasıl aldıklarını yazabilirlermi 3 bin tl çekecez bizde bi türlü çekemiyoruz :(

sinandeniz

Üye
Üye
bir arkadaştan duymuştum deniz banktan kredi çekmiş 4500 TL gibi bir rakam çekmiş dediğine göre kendisinden istenen belgeler ssk dan maaş bodrosu ve e devlet şifresi istemişler ve krediyi almış artık bilemm malum bankalar biraz cinsler birisine kredi veriyor diğer bir kişiye aynı kritalleri taşıyan kişiye vermiyebiliyor

ilyaskirmanci

Üye
Üye
valla benim GEZMEDİĞİM BANKA kalmadı bursada tek tek her şubeye gittim ama sadece dedikleri 2022 aylığı ile bakım aylığı alan kişilere kredi verilmiyor cevabı oldu :(

by_handsome25

Üye
Üye
merhabalar babam 2040tl maaş alıyor evde 5 kişiyiz kardeşim ve ben evde bakım maaşı alıyoruz acaba ben herhangi bir işe girsem benden dolayı kardeşimin bakım maaşı kesılır mı?

ilyaskirmanci

Üye
Üye
merhabalar babam 2040tl maaş alıyor evde 5 kişiyiz kardeşim ve ben evde bakım maaşı alıyoruz acaba ben herhangi bir işe girsem benden dolayı kardeşimin bakım maaşı kesılır mı?
2012 evde bakım maaşı
01 Ocak 2012 - 30 Haziran 2012 tarihleri arasında: 423.00 TL
01 Temmuz 2012 - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında: 448.86 TL oldu.
kesilme ihtimali çok yüksek çünkü sınırdasınız şuan 2040 lira maaş alıyor zaten babanız kişi başına düşen geliriniz 408 lira şu an sizde işe girince en az 600 lira maaş alacaksınız sonuçta onu kişibaşına böldüğünüzde 120 lira 408+120=528 lira yapacak bu durumda shçek bakım aylığınızı kesmek durumunda kalır

Tekerlekli Sandalye