Evde İş İmkanı : Yazı Yazarak Para Kazanın! Tamamen Ücretsiz!

MakaleDepo.com

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar uzun süredir üzerinde çalıştığımız Makale Depo - Organik Makale Deposu projemizi tam anlamıyla hayata geçirdik. İhtiyacımız olan yazar kadrosu için çalışma arkadaşları arıyoruz. İlk önce işin mantığından size bahsedeyim sonra yavaş yavaş detayına inerim. İlk olarak yapacağınız işten bahsedeyim; evden, işten istediğiniz yerden Makale Depo - Organik Makale Deposu sitesine girerek, internet sitesi sahiplerinin sitelerinin içeriklerini oluşturmak için vermiş oldukları içerik siparişlerini yazmak işimizin temelidir.

Müşteriler ihtiyaçları olan yazıların kaç kelime olacaklarını ilanlarında belirtirler. Kelime sayısına göre yazarın alacağı kredi sistem tarafından otomatik olarak belirlenir.

100-150 kelimelik bir yazı: 1 Kredi
150-200 kelimelik bir yazı: 1,5 Kredi
200-250 kelimelik bir yazı: 2 kredi
250-300 kelimelik bir yazı: 2,5 kredi
300-350 kelimelik bir yazı: 3 kredi şeklinde devam eder.

Kazandığınız her kredinin değeri 60 kr.'dur. Sistemde sürekli sipariş olduğu için bu tek bir yazı olarak değerlendirmeyin. Eğer gününüzün 3-4 saati bilgisayar başında geçiyorsa ve bu zamanınız boşa gidiyorsa günlük 200 kelimelik 15-20 yazıyı rahatlıkla yazabilirsiniz. Günde 15 adet 200 içerik yazsanız bu 30 kredi yapar. 30x0,60 kr = 18 TL. Günlük 18 TL ayda 540 TL yapar ki, bu parayı günde sadece 2-3 saat çalışarak kazanırsınız. Eğer günde 4-5 saatinizi bu işe ayırırsanız ayda 1000-1200 TL gibi bir para kazanabilirsiniz.

ÖDEMENİZİ NASIL ALACAKSINIZ?

-Ödemelerinizi her ayın 1'i 10'u 20'sinde biriktirdiğiniz krediniz 50 krediye ulaştığı takdirde alırsınız. Yani ödeme talebinde bulunmanız için 50 kredinizin yani 30 TL'nin hesabınızda birikmiş olması gerekir.

-Ödemelerinizi paypal, banka ve şans oyunları hesaplarının herhangi birine isteyebilirsiniz.

YAZAR OLACAK ARKADAŞLARDAN İSTEDİKLERİMİZ

-İnternet sitesi sahipleri sitelerindeki yazıların özgün olmaları için yazı yazdırırlar. Yani sizin yazacağınız yazının asla ve asla başka bir yerden alıntı olmaması gerekir. Elbetteki her konuya hakim olamayabilirsiniz. Ancak kısa bir araştırma sonucu yada o konuyla alakalı bir yazıyı bularak değiştirerek yazabilirsiniz. İkinci bir yazma yöntemi ise konuyla ilgili videolar varsa o videoları izleyip, yazıya dökmektir.

BU İŞİN DİĞER İŞLERDEN FARKI VE AVANTAJLARI

-Çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz.

-Kimse size onu yazma bu yaz demez.

-Çok yazarsanız çok kazanırsınız.

Daha detaylı bilgi için Makale Depo - Organik Makale Deposu sitesine üye olun ve skypedan makaledepo üyeliğini ekleyin.

Skype ekleyen arkadaşlara yazı yazma eğitimi ücretsiz verilecektir.

sinandeniz

Üye
Üye
yani anlattığınız gibiyse güzel bir işe benziyor heleki tm bir engellinin yspscağı iş zaten çoğumuz günümüzü pc başında o siteden bu siteye okyanusta fırtınaya yakalanmış gemi gibi oradan oraya akıp gidiyor peki yazar sayısı sınırlımı kişiler arasında seçim yapılacakmıdır yoksa her başvuru yapan işe alınmışmı olacak ?

mesela ben para kazanmaya okadar çok ihtiyacım varki kelimelere sığmaz hemde kazanç iyi olacaksa gerekirse pc başında 10 saat bilem geçiririm ki geçiriyorumda :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam sinandeniz,

Tam çıkmak üzereyken güldürdün beni Allah da seni güldürsün kardeşim :)

Konuyu iyice araştır ve bence neden olmasın ? Okyanusta fırtınaya yakalanmış gemi gibi olabilirsin ama önemli olan her seferinde gemini batırmadan limana geri getirmendir. Bence bütün gün evde ve pc başında böyle mükemmel bir iş fırsatı her zaman çıkmaz karşına çok iyi değerlendirmelisin. İnşallah umduğun gibi bir iş olur senin için ve sana sonsuz başarılar, bol şanslar, iyi kazançlar dilerim.

Hayattan istediğin her şey gönlünce olsun dileklerimle sağlıcakla kal,

sinandeniz

Üye
Üye
iyi dileklerin için Tşk ederim gazuz yaprağı akidişim :) ben limana 5 kala hep batırıyorum gemimi okyanustan fırtınalardan kurtarıyorum limana tm dalacam ya batırıyorum yada darbeyi yiyorum olsun ama ben böylede tatlıyım :D

savarona olmasada gemim taka benim hayat gemim :eek:

MakaleDepo.com

Üye
Üye
İlginiz için teşekkürler arkadaşlar

Yazar alımlarımız hala devam etmekte. Siteye üye olduktan sonra en kısa sürede yazarlığınız onaylanıyor... Ve kazanmaya başlıyorsunuz...

papatya83

Üye
Üye
200 kelimelik bir makale nereden baksan 20 dakika sürüyor. 20 makale 400 dakika yapar. Yani günde 6 saatten fazla yapar ki, günde 6 saat boyunca da yazı YAZILAMAZ. Evet, makale yazarak ufak paralar kazanılabilir. Ancak öyle söylediğiniz rakamların elde edilmesi mümkün değil. Çünkü 20 tane makale yazmak mümkün değil. Bu yüzden insanları yanlış yönlendirmeyin lütfen.

sinandeniz

Üye
Üye
peki arkadaşım diyelim herşey tamam puan kazanıldı ödeme nasıl yapılacak hesap numarası üyelik alırken istenmiyor biraz bahsedermisin öedemeyi nasıl alacaz

MakaleDepo.com

Üye
Üye
Hocam bir süre sonra insan artık pratik yapıyor. Kendimden örnek verecek olursam -Bende yazarlık yapıyorum- 200 kelimelik bir yazıyı yazmak 10 dakikamı alıyor ki bu birazda klavye hızına bağlı. Elbette günde 6 saat yazı yazmak zordur. Ancak günün 10 saatini bilgisayar başında geçiren arkadaşlar da vardır. Bu 10 saatlik dilimin içinde 3 saat yazı yazmak sizin için gelir ya da bir ek gelir olabilir.

Diyelim ki; 400 dakika 6 saatten fazla yapar. Başlangıçta 10 adet rahat yazılabilir ki, bu da günde 12 TL yapar. Ayda 360 TL yapar.

MakaleDepo.com

Üye
Üye
peki arkadaşım diyelim herşey tamam puan kazanıldı ödeme nasıl yapılacak hesap numarası üyelik alırken istenmiyor biraz bahsedermisin öedemeyi nasıl alacaz

Hocam krediniz 30 krediye geldiğinde ödeme talep bölümünden ödemenizi talep ediyorsunuz, Talep ederken de hesap bilgilerinizi giriyorsunuz...

gececi01

Üye
Üye
Hocam krediniz 30 krediye geldiğinde ödeme talep bölümünden ödemenizi talep ediyorsunuz, Talep ederken de hesap bilgilerinizi giriyorsunuz...

arkadaşım bu konuyu daha detaylı açıklarmısınız lütfen

makale nedir
nereden alacağız
kendimizmi konu ile alakalı yazı yazacağız
kime satıyoruz
yazdığım beğenilmezse ne olacak
200 kelimeyi 10 dak yazıyosunuz ne yazıyosunuz ne ile alakalı tamamen beyin fırtınasımı yoksa araştırmamı
sanki benden yaşar kemal veya mehmet akif gibi yazarlık bekleniyor
yazdığım makaleyi alan kişi bundan acizmi vaktimi yok dahamı cazip

sonuç:ben 18 saat internetteyim evimdeyim ancak konuyu kavrayamadım daha açık ve net anlatırmısınız ben siteye abone oldum 3 tane sipariş gelmiş

1-asksinsen.net için siteye makale genel kültür
2-diğer katogoriler even eve
3-diğer katagori dekoratif tablo

bu durumda benden istenilen ne

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Makale Depo - Organik Makale Deposu linki açıp iyice inceleyin ben biraz baktım sizler için ama karar sizin arkadaşlar.. bana bu tarz işler çok da cazip gelmiyor açıkçası hem güvenilirlik hem de maddi yeterlilik konusunda...

sinandeniz

Üye
Üye
selam arkadaş bende makale işine baktım ve şuandada 54 sayfalık bi iş aldım her 100 kelimelik makalenin fiyatı 60 krş ilk atepta maksimum 250 / 300 kelimelik makaleler isteniyor buda 2,5 kredi oluyor yani 2,5 x 60 = 150 krş yapıyor belirli konu yok değişik konularda makaleler istenyor ihtiyaca göre kimi zaman bir filim sitesinin tanıtımı açıklaması olabiliyor kimi zman oyun açıklaması vs vs değişik konularda makaleler yazıyorsun sitede sipariş al bölümünde istenilen makalelerin başlıkları var sen oradan bakıyosun kafana yatan ben bunu yazabilirim dediğin makalenin üzerine tıklayıp konunun sağ üst köşesinde makale yaz butonu var o buton atıkladıktan sonra siparişi almış oluyorsun ve o makaleyi bitirmeden başka makale yazamıyorsun olduki makaleyi aldın ama yazamadan işin çıktı o siparişini aldığın makaleyi dondurup işini hallettikten sonra tekrardan siparişini aldığın makaleyi tamamlaman gerekiyor tabi her makalenin bellirli teslim zamanı var ona göre hareket ediyorsun kısacası nekadar makale okadar para kazanıyorsun olay budur arkadaşım bakalım bende bi deneme amaçlı yazmmaya başladım şu elimdeki siparişleri bitirip teslim edecem ödeme talep edecem ak koyun kara koyun ozaman belli olacak yardımcı olduysam ne mutlu bana iyi günler

makale nedir
nereden alacağız
kime satıyoruz
200 kelimeyi 10 dak yazıyosunuz ne yazıyosunuz ne ile alakalı tamamen beyin fırtınasımı yoksa araştırmamı

sonuç:ben 18 saat internetteyim evimdeyim ancak konuyu kavrayamadım daha açık ve net anlatırmısınız ben siteye abone oldum 3 tane sipariş gelmiş

MakaleDepo.com

Üye
Üye
selam arkadaş bende makale işine baktım ve şuandada 54 sayfalık bi iş aldım her 100 kelimelik makalenin fiyatı 60 krş ilk atepta maksimum 250 / 300 kelimelik makaleler isteniyor buda 2,5 kredi oluyor yani 2,5 x 60 = 150 krş yapıyor belirli konu yok değişik konularda makaleler istenyor ihtiyaca göre kimi zaman bir filim sitesinin tanıtımı açıklaması olabiliyor kimi zman oyun açıklaması vs vs değişik konularda makaleler yazıyorsun sitede sipariş al bölümünde istenilen makalelerin başlıkları var sen oradan bakıyosun kafana yatan ben bunu yazabilirim dediğin makalenin üzerine tıklayıp konunun sağ üst köşesinde makale yaz butonu var o buton atıkladıktan sonra siparişi almış oluyorsun ve o makaleyi bitirmeden başka makale yazamıyorsun olduki makaleyi aldın ama yazamadan işin çıktı o siparişini aldığın makaleyi dondurup işini hallettikten sonra tekrardan siparişini aldığın makaleyi tamamlaman gerekiyor tabi her makalenin bellirli teslim zamanı var ona göre hareket ediyorsun kısacası nekadar makale okadar para kazanıyorsun olay budur arkadaşım bakalım bende bi deneme amaçlı yazmmaya başladım şu elimdeki siparişleri bitirip teslim edecem ödeme talep edecem ak koyun kara koyun ozaman belli olacak yardımcı olduysam ne mutlu bana iyi günler

Sinan Hocam gayet güzel açıklamışsın, teşekkürler. Biraz da ben açıklığa kavuşturayım.

Makale dediğimiz olay bilinen bilimsel makaleler değildir. İnternet sitelerindeki yazılara da internet sitesi yayıncıları MAKALE derler. Sistemde müşterilerimiz vardır. Müşteriler internet siteleri için ihtiyaç duydukları içerikleri sisteme ilan olarak eklerler. Yazarlarımız da bu yazıları yazarak ilanlarda belirtilen krediler kadar kredi kazanırlar.

Kazanılan 1 kredinin değeri 60 kr.dur. Örneğin 100 kredi kazanırsanız. Bu 60 TL yapar. Kredileriniz 30 kredi olduğu takdirde ödeme talep edebilirsiniz.

Ödemeleriniz her ayın 1 i ve 15inde ödeme talep ederken belirtmiş olduğunuz banka hesabına ya da banka hesabına yatar. (Ayın 15'inin hafta sonuna gelmesi durumunda ilk iş gününde paranız hesabınızda olur.)

Saygılar....

MakaleDepo.com

Üye
Üye
Makale Depo - Organik Makale Deposu olarak engelliler.gen.tr Websitesine reklamımızı vermiş bulunmaktayız. Fiyatlarımız stabil ve sabittir...

Engelli ve internet üzerinden para kazanmak isteyen arkadaşlarımıza ihtiyaç duyuyoruz... Sadece istenen konularla alakalı arkadaşların düz yazı yazmaları yeterli.

ŞÜPHESİ OLAN HERKESİN SORUSUNU İSTEDİĞİ SAATTE 5075809099 Tarafıma bizzat sormasını bekliyorum hepsine bizzat yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

MakaleDepo.com

Üye
Üye

makale nedir
nereden alacağız
kime satıyoruz

Yazar olarak kayıt olduktan sonra detaylı anlatım yaparak çektiğimiz bir videomuz mevcut izlediğinizde bu sorularınıza tam yanıt bulmuş olacaksınız hocam... Diğer soru ve sorunlarınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Aslında bu tip iş tekliflerimde en büyük sıkıntı güven sorunu. Arkadaşların sitesine baktım burda yazdıklarını okudum. Telefon numaralarınıda yazmışlar öyle kap kaç yapacak insanlar değil anladığım kadarıyla. Zaten öyle olsalar böyle bi siteye reklam vermezlerdi. Allah bilir bannere kaç tl ödemişlerdir. :)))

İşin şakası bi yana ek gelir elde etmek isteyen engellli kardeşlerimiz için güzel fırsat. Tanıdığım bi kaç arkadaşada söyleyecem....

MakaleDepo.com

Üye
Üye
Aslında bu tip iş tekliflerimde en büyük sıkıntı güven sorunu. Arkadaşların sitesine baktım burda yazdıklarını okudum. Telefon numaralarınıda yazmışlar öyle kap kaç yapacak insanlar değil anladığım kadarıyla. Zaten öyle olsalar böyle bi siteye reklam vermezlerdi. Allah bilir bannere kaç tl ödemişlerdir. :)))

İşin şakası bi yana ek gelir elde etmek isteyen engellli kardeşlerimiz için güzel fırsat. Tanıdığım bi kaç arkadaşada söyleyecem....

Teşekkür ederim yorumunuz için. facebook sayfamız : www.facebook.com/makaledepo

Burdada yazarlarımız beğendiler sayfayı.... Şüphesi olan, ikileme düşen hangi arkadaşımız olursa olsun çağrı atarsa geri dönüş yaparız ve aklında ki soru işaretlerini Yanıtlarız... : 507 580 9099

MakaleDepo.com

Üye
Üye
1459833_536955336402891_2077685778_n.jpg

Yaptığımız yazar ödemelerinden bir örnek.

laz33

Üye
Üye
ben evde bakım ücreti alıyorum peki bu işi yaparsak aylığımızın kesilme durumu var mı ikinci bi soru olarak mesela 1-2 ay bu işi yaptık diyelim 2-3 ay ara vermek durumunda kaldık imkanlardan dolayı tekrardan dönebilir miyiz bu işi yapmaya ??

Tekerlekli Sandalye