Evde İş İmkanı : Yazı Yazarak Para Kazanın! Tamamen Ücretsiz!

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yok yok paranızı alırsınız ve tekrardan kesilme söz konusu olmaz o parayı banka zaten haksız aldığı için ödüyor aksi halde banka para ödemi, merak etmeyin bu paraya itiraz ve geri almak evde bakım maaşınıza zarar getirmez.

ismaildanis

Üye
Üye
Bana bu konu hakkinda yardimci olurmusunuz çok ihtiyacim var zor durumdayim lütfen askerde gazi oldum 6 yil önce engelli kaldim hala emekli etmedi devlet çok zordurumdayim lütfen biri yardim etsin

gececi01

Üye
Üye
ben acizane evden yaz veya yaz kazan kazı kazan olayına 2 dk araştırdım inceledim bunun adı digital kölelik ve şans oyunundan farkı yok bir site örneğin yaz kazan sitesi elit kurumların örneğin carrfour yemek sepeti veya thy veya bim market veya x gazete tv nin daha fazla ilgi alaka fikir satış para kazanması için kendisine ilginç çekici bir yazı bulmasını istiyor yaz kazan siteside 100 bin tane makale yazan yazar kişi veya benim gibi enayi buluyor 100 bin kişi başlıyor örneğin carrefour için ilginç yazılar yazmaya tamamen doğaçlama sonra 100 bin yazı yönetime beğeniye sunuluyor 100 binde 2 tanesi beğeniliyor site ve carrefor milyonları yaz kazan sitesi ise yüzbinleri kazanırken bu makaleyi yazan 100 binde 2 kişiye ise 20 tl verip tekrar başa dönüyor gaz veriyor 99.998 kişiye ise yazmaya devam kazan diyerekten bu döngü böyle devam ediyor ben gibi garibanalarda ayda 50 veya 70 tl gelirmi diye tekrar işe başlıyo 3 yıl sonra ya belden ya gözden yada damar tıkanıklığından hastahanelik oluyorsunuz velevki ayda 100 yada 300 kazandınız veya kazanacaksınız lakin bu tek başınıza kazandığınız bir şey değil 100 binler içerisinde sadece küçük bir farkınız halbuki siz sevinirken öte yanda 99998 kişi tekrar başa dönüp haftalı sebze parası için ömür tüketiyor bana kalsa bu işten uzak durun

septik

Editör
Editör
[MENTION=4669]gececi01[/MENTION]

Açıklamanız mantıklı. ikna olmadım, gerçi misalen verdiğiniz :eek: bilgi kazı kazan, piyango, veya bilgi ölçer tarzı hikayelere kanmamak lazım, az çok matemetikten anlayan insanlar ihtimal dahilinde olmadığını anlatmak lazım, ayrıca bire üç verdiği gibi açıklaması mümkün olamayan gelir kapısı gerçekte mümkün değildir tamamen ikna yöntemi ile sizi kandıramak amaçlıdır.

Arkadaşım, izahınızı ben anladım fakat yazarken sanırım acele etmişsiniz, forum platformu amaç itibarı ile yaşanan, düşünülen, bilgiye dair, neyimiz varsa kardeşlerimize soru cevap veya sebeb aramaksızın sunum yapmak amacındadır.

Bir önemli konu ise sorulan sorulara sadece cevap olsun diye değilde açıklamalı şu, şu sabebe dayalı, yada yönetmeliğe bağlı, işe yarayacak bilgi verelim, aksi durumda bir hayata belki ömrü boyunca ceza vermek gibidir.

Tekerlekli Sandalye