Evde Web Tasarımı Yapıyorum

mesuttok

Üye
Üye
Ben % 93 ağır engelli kas hastasıyım. Evden web tasarımı yapmaktayım. Profesyonel olarak sıfırdan veya bozuk sitelerinizin tasarımlarını yapıyorum. Özellikle 2012 yılında her işletmeye zorunluluk haline gelecek olan web sitelerinin tasarımlarını yapıyorum. Öyle çok büyük holdinglere tasarım yapmadım. Ancak bulunduğu yerde ismi olan, çeşitli iş alanlarındaki firmalara web sitesi yapıyorum. Firmasının veya işletmesinin bir web sitesinin olmasını isteyenlere, talep ettikleri şekilde tasarım yaparım.

Yapmış olduğum sitenin sorumluluğu, güncellemeleri site sahibinin istediği sürece tamamen bende olacaktır. Ücret konusunda çok fazla sıkıntı olmaz.

MSN: futbol-kolik@hotmail.com
TEL: 542 838 34 27

Sağlıcakla Kalın..

diyalektik

Üye
Üye
Yapmış olduğunuz herhangi firma sitesinin web adresini referans amaçlı verebilirmisiniz?

mesuttok

Üye
Üye
Yapmış olduğunuz herhangi firma sitesinin web adresini referans amaçlı verebilirmisiniz?

Tabii yapmış olduğum sitelerden bazıları; İnşaat sektöründe bayiilik yapan Aykut Ticaret Manavgat Insaat ve Insaat Malzemeleri ve Tel Örgü alanında faaliyet gösteren Ana Sayfa ...
Yapmış olduğum sitelerin tasarımlarının büyük bir bölümünü müşterilerimizin zevkine göre yapmaktayız. Yanii istekleriniz doğrultusunda siteler tasarlayabiliriz...

ender

Üye
Üye
bir dizi izleme domainim buşlunuyor buna güzel bir scriğt yazabilirmisin bptlarla birlikte maliyeti ne olur mesajını bekliyorum

HErsan

Üye
Üye
Sevgili arkadaşlar bende devlet memuruyum ve ek olarak 10 yıldır webmasterlik yapıyorum şimdiye kadar birçok şahıs, kurum, kuruluş şirket ve kişisel web sitelerini %100 müşteri memnuniyetiyle yaptım 3 günde teslim edip 24 saat 365 gün teknik destek ve 10 yıl garenti veriyorum siz sadece sitenizin ismini belirliyorsunuz ben size 3 gün sonra anahtar teslimi site yapıyorum siteleri piyasanın yarı fiyatına ve sizin istediğiniz şekilde yapıyorum ayrıntı için iletişim HAbERSAN 05379309732 gelin bu işi çorun çocuğun eline bırakmadan tamamen profösyönel şekilde sizin istediğiniz şekilde yapalım...

ufuq

Üye
Üye
bende Php & Asp Asp.net Flash Web yazilim biliyorum ama Para İçin İş değil Zevk İçin yap boz Yapiyorum :)

Tekerlekli Sandalye