Evlenirsem 3 aylık özürlü maaşım kesilir mi?

Gülümse-67

Üye
Üye
Ben Bir Engelliyim.Ve De Nişanlıyım Nişanlım Engelli Deil.3 Ayda Bir Bakım Maaşı ALıyorum.EvlenirSem Kesilirmi ? Nişanlımın Geliri 1500 Şİmdi Den Tşk. Ederim.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Maaşı 3 aylık alıyorum demiişsiniz ancak evde bakım maaşı 3 aylık bir maaş degil sanıyorum sizin aldığınız para 2022 maaşı 2 ayda bir postaneden alıyorsunuz böyle tahmin ederek yanıtlıyorum durum böyle degilse daha açık belirtin ona gör yanıt vereyim.
Eğer 3 aylık 2022 maaşı alıyorsanız evlilik halinde eşinizin maaşı ve evde başka kişiler yaşayacaksa o maaşlar toplanacak ve giderler çıkratıldıktan sonra evde yaşayan kişi sayısına bölünecektir 100 lirayı geçmemesi halinde muhtaç olarak maaşı alabilirsiniz ancak bu miktarı geçiyorsa maaşı alamazsınız, şuan aldığınız için evlilik halinde kuruma dilekçe yazarak hem evlendiğinizi hemde gelir durumunuzdaki değişiklikleri belirtin büyük ihtimalle maaş kesilecektir bildirmeyi unutmayın aksi halde cezalı duruma düşersiniz.

Gülümse-67

Üye
Üye
Ben 3 Ayda 1 Engelli Maaşı Alııyorum.Bunun Kesilmesi Mümkünmü ? NişanLımın GeLiri 1500..

İsen Buga

Üye
Üye
kısa ve net cevap istiyorsun madem: Bildirmediğiniz sürece kesilmez.

Tekerlekli Sandalye