Evobt RS6,Evobt RS6 Slim Telefon İncelemeleri

3G'yi destekleyen EVOBT RS6 cep telefonunun 16 GB'lık dahili hafızasının yanında cihaz ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD hafıza kartlarını da desteklemekte.

EVOBT RS6.jpg

EVOBT RS6 Telefon İncelemesi

EVOBT RS6 ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 5.0'' 1920 x 1080 Piksel IPS Full HD
İşletim Sistemi: Android 4.2.1
İşlemci: 1.5 GHz ( 4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 8 Mp Ön be 13 Mp Arka
Pil: 2100 mAh
Ağırlık: 142 rg
Kalınlık: 9.3 mm

EVOBT RS6 cep telefonunun en büyük özelliği Çift hat (Tek işlemcili) destekleyen bir cihaz olaması diyebiliriz.

GPS desteği de bulunan ve 8 megapiksellik ön kamerası ile de dikkati çeken EVOBT RS6'nın ayrıca 13 megapiksellik arka kamerası mevcut.

2100 mAh'lık pil kapasitesine sahip olan EVOBT RS6 cep telefonu 100 Hz'lik ekran çözünürlüğüne sahip.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Evobt RS6 Slim Telefon İncelemesi

Teknik Özellikler

Ekran: 5.0'' 1280 x 720 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.2.1 (Jelly Bean)
İşlemci: 1.5 GHz (Dört çekirdek)
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 8Mp Arka
Pil: 2000 mAh
Ağırlık: 122 gr
Kalınlık: 7.9 mm

Android 4.2.1 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen EVOBT RS6 Slim, EVOBT RS6 gibi Çift Hatlı değil Tek Hatlı bir cep telefonu.

1.5 GHz'lik 4 çekirdekli güçlü bir işlemciye sahip olan cihaz da ayrıca Yön Sensörü, Döndürme Sensörü, Yakınlık Sensörü, Işık Sensörü, Pusula ve Mesafe Sensörü gibi çeşitli özelliklerde bulunmakta.

5 inçlik IPS ekran kalitesine sahip olan EVOBT RS6 Slim'in 16 GB'lık dahili hafızası ve 1 GB'lık Ram kapasitesinin yanında 8 megapiksellik arka kamerası da artıları arasında.

Son olarak A-GPS desteği de bulunan cihazda FM Radyo bulunmamakta.

Ekli dosyalar

• EVOBT RS6.jpg
    EVOBT RS6.jpg
    31.3 KB · Görüntüleme: 140
Geri