Evrakta eksiklik nedeniyle 2.5 yıldır 2022 maaşım bağlanmadı!

mehmet4x311

Üye
Üye
benim engelli raporum % 63 ve kalıcı fakat! engelli aylığı için yaptığım mücadelede ANKARA eksik evrak diye oyalıyor tam 2,5 yıldır ve en son işçi kurumundan bir kağıt istediler ben onuda gönderdiğim halde yine istediler bir ay oldu göndereli fakat maaş bağlatamadım neden acaba eşim merdiven siliyor ve kardeşimin desteği ile evim geçiniyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim saygılar her şey tamam şu an eksik yok eksik olarak raporumun arka nüshasını kaybetmişler orada onun aslınıda yolladım hiç bir eksik avrakım yok istanbul çekmeköy mal varlığı komisyonundanda üstümde bana ait bir şey çıkmadı ZATEN YOK oyalıyorlar gibime geliyo
her şey tamam yok istanbul çekmeköy mal varlığı komisyonundanda üstümde bana ait bir şey çıkmadı ZATEN YOK oyalıyorlar gibime geliyor

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Kurum bu konuda size kasten bir gecikme ortamı yapmaz 2.5 süre çok uzun bir sure kabul etmek lazım..Ancak 1 eksik evrakın giderilmesi 2-3 ay sürebiliyor netice eksik tespit ediliyor, sonra size yada ilgili kuruma gönderiliyor, sonra ordan yanıt bekleniyor alınan yanıt tekrar evrakların işleme alınmasını ve tekrar tahsise yollanmasını sağlıyor süreç uzayıp gidiyor sizin evraklarda birden fazla eksik saptandığından süreniz çok uzamış aşağıdaki adresten bir sorgulama yapıp bize ilgili ve gerekli yerleri kopyalarsanız bir göz atalım yardımcı olmaya çalışalım ayrıca ilk başvuru yaptığınız süreçten bu yana 2.5 yıldır maaşınız kabul edilmesi halinde toplu para alacasınız o yüzden merak etmeyin..

http://engelliler.gen.tr/f7/2022-maasi-evrak-takibi-artik-cok-kolay-72/

F

Fırtına

Guest
mehmet arkadaşımız, bugün evrak takipten baktığında; evrak işleme alındı denilmiş..

mehmet4x311

Üye
Üye
2022 engelli maaşı için

çok teşekkür ederim ilgi ve alakaniza gerekli bilgiyi gönderdiniz bende aldim :sağolun :))

mehmet4x311

Üye
Üye
çok teşekkür ederim alakaniza gönderiyi eldim sağolun :))

mehmet4x311

Üye
Üye
benim engelli raporum % 63 ve kalıcı fakat! engelli aylığı için yaptığım mücadelede ANKARA eksik evrak diye oyalıyor tam 2,5 yıldır ve en son işçi kurumundan bir kağıt istediler ben onuda gönderdiğim halde yine istediler bir ay oldu göndereli fakat maaş bağlatamadım neden acaba eşim merdiven siliyor ve kardeşimin desteği ile evim geçiniyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim gerçekten tükendik artık belediye yardımı ramazan yardımı gibi desteklerin hiç birinden faydalanamıyorum ve nasıl olduysa 200 tl lik çek yardımı yaptılar belediyeden geldiler evime sadece yazıp çizdiler üzerime ait 3 tane çocuğum ve eşim var AK PARTİLİYİM partim bile bana destekte bulunmuyor Benim partimin yapısı bu değil ben böyle düşünüyorum komşusu açken karnı tok olan bizden değildir demişler fakat bu nasıl bir anlayış tablosu aklım ermiyor insanlarla güzel diyaloğ içerisindeyim fakat Nuran hanım tükendik artık ne olur bir ilgilenirseniz ailecek çok memnun olacağız saygılar::::05-30-2011 tarihinden bu yana bekliyorum efenim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Adı : M HULUSİ Soyadı : DÖNÜK
T.C.Kimlik No : xxxxxxxxxxxx Emekli Sicili : xxxxxxxxxxxx
Vasi Adı : Vasi Soyadı :
Emekli Nevi : ---- Durumu : İŞLEMDE
Aylık Durdurulma Tarihi : Aylık Durdurulma Nedeni : TANIMSIZ
Değişiklik Tarihi : Durumu :
Yazışma Tarihi : Yazışma Durumu :
Belge Açıklama Tarihi : Durumu :
Rapor Tarihi : Rapor Açıklama :
İşlem Tarihi : İşlem Açıklama :
Ödeme Tarihi : Ödeme Durumu :
Online Ödeme Tarihi : Online Ödeme Tutarı : 0.0
Online Ödeme Açıklama : Son Maaşı(1 Aylık) : Aylık almamaktadır.

İşlemler rutin şekilde devam ediyor. Beklemekten başka çare yok.

Tekerlekli Sandalye