Eylül'de aylık alınacak diyor

selcuk0068

Üye
Üye
Eylül'de alınacak maaşlar hakkın da kimse net bir bilgiye sahip değil e devlete baktım orada güncel değil yarına belli olur neyin ne olduğu

GM 8 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sadece eylül ayının maaşı alınacak. Daha önce benimde gözümden kaçan bir madde var o maddede derki, 3 aylık engelli aylıkları peşin ödenir. yani 2022 maaşı alanlar temmuz ve ağustos aylıklarını haziranda almış zaten. dolayısıyla eylülde sadece eylül ayına ait aylık ödenir.

orcunaral

Üye
Üye
Eeee nası olacak 800 TL borç aldık 3 aylık maasda vereceğim diye adamın parasını neyle odicez

orcunaral

Üye
Üye
Ya sayın yönetici bu konuyu neden temmuz ayinin başlarında dile getirmein ne olacak simdi ona gore borç almazdik

gececi01

Üye
Üye
Ya sayın yönetici bu konuyu neden temmuz ayinin başlarında dile getirmein ne olacak simdi ona gore borç almazdik

1-bu para senin benim hakettiğim para değil devlet istediği an keser asar ölçer biçer sana beklemek susmak düşer
2-kısmen bu paranın aylık olcağı hazirandan beri söyleniyordu ama net değildi
3-devlet bakanı dahi bilmezken yönetici sen ben nasıl bilelim
4-mağdur olan sadece siz değilsiniz herkes bu halde
5-zerre kadar sitem afra tafra yapmaya hakkımız yok umarım herşey iyi olur

orcunaral

Üye
Üye
1-bu para senin benim hakettiğim para değil devlet istediği an keser asar ölçer biçer sana beklemek susmak düşer
2-kısmen bu paranın aylık olcağı hazirandan beri söyleniyordu ama net değildi
3-devlet bakanı dahi bilmezken yönetici sen ben nasıl bilelim
4-mağdur olan sadece siz değilsiniz herkes bu halde
5-zerre kadar sitem afra tafra yapmaya hakkımız yok umarım herşey iyi olur

Sen çok aksiyon kesiyon galiba hmmm sen dedinya susariz dikkat et seni susduasinlar kardesssss

mehata19

Üye
Üye
Orcunaral bu 2022 sosyal yardımlarını site yönetimi ödemiyor.Site yönetimi devletin sosyal yardımlaşma kurumunda çalışan maaşlı memuru değil.Senin gibi benim gibi sıradan insanlar.Dolayısı ile senin benim haberimiz nasıl olmadıysa onlarında haberi olmaması gayet doğal.Sana kim dedi git borçlan diyede burda günah keçisi arıyorsunki?Bırakın şu garip trip atlamaları.Kimse burda senin eşin yada çocuğun değil.Git kime trip atıyorsan ona trip at.Burda birileri hasbel kadar bilgi ve birikimlerini paylaşıyorsa onları suçlamayın lütfen.

gececi01

Üye
Üye
Aslında bu ve her ülkede mağdur ve engelli insanlara en iyi maaş ve şartların verilmesi gerekir aslen hersene bayramda 1000 tl ikramiyeyi engelli mağdur hakeder 6 ayda bir memura yapılan zammı engelli hakeder hatta ve hatta bodrumun en iyi yerinde ücretsiz engellileri tatil yaptırmalıdırlar hem islam hem insanlık bunu emreder lakin gel görki 1-memur yılda 52 pazar 52 cumartesi 10 ramazan 10 kurban 10 milli 20 yıllık izin 20 rapor toplamda 180 gün yatar geriye kalır 180 gün onunda yarısını ya çalışır ya çalışmaz şimdi sorarım zaten 180 gün tatil yapan memura bu zam ve sosyal destek karşısında asıl engelli kim

orcunaral

Üye
Üye
Orcunaral bu 2022 sosyal yardımlarını site yönetimi ödemiyor.Site yönetimi devletin sosyal yardımlaşma kurumunda çalışan maaşlı memuru değil.Senin gibi benim gibi sıradan insanlar.Dolayısı ile senin benim haberimiz nasıl olmadıysa onlarında haberi olmaması gayet doğal.Sana kim dedi git borçlan diyede burda günah keçisi arıyorsunki?Bırakın şu garip trip atlamaları.Kimse burda senin eşin yada çocuğun değil.Git kime trip atıyorsan ona trip at.Burda birileri hasbel kadar bilgi ve birikimlerini paylaşıyorsa onları suçlamayın lütfen.

Siradan insan kelimesi hic yakistiramadim nerde yasiyosun sen mehata19 hepimiz insaniz sıradan neymis hayirdir duzgun konus sen sıradan olabilirsin hadi ordan

mehata19

Üye
Üye
Siradan insan kelimesi hic yakistiramadim nerde yasiyosun sen mehata19 hepimiz insaniz sıradan neymis hayirdir duzgun konus sen sıradan olabilirsin hadi ordan

Evet ben herkes gibi sıradanım.Sen sıradışıysan o da senin sorunun.Herşeyden önce konuşma üslubunu düzelt.Burası sizin köyün kıraathanesi falan değil.Sen burdaki yöneticileri,bilgi paylaşanları kendine memur olarak görüyorsun.Bunları öğren sonra yazı yaz.

Tekerlekli Sandalye