Eylül ayı 2022 maaşı ödeme takvimi değişti

SGK Başkanlığından yapılan açıklamaya göre; Doğum yılının son rakamı 0 ve 5 olanlara aylıkları 2 Eylül Perşembe, 1 ve 6 olanlara 3 Eylül Cuma, 2 ve 7 olanlara 4 Eylül Cumartesi, 3 ve 8 olanlara 6 Eylül Pazartesi, 4 ve 9 olanlara ise 7 Eylül Salı günü ödeneceği açıklandı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bilgi için teşekkürler Efe.
Buda demek oluyor ki 2010 eylül ayı dönem maaşları ramazan bayramı öncesi verilecektir.

rica ederim halil evet beklenen oldu ve 2022 maaşları bayram öncesine alınmış oldu çokta iyi oldu!!! :)

benim maaşı 2 eylülde almam gerekiyordu ama geç kaldım dogum tarihimin son rakamı 0 4 eylül alabilirmiyim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben ilk defa alıcam .2 Eylül de gittim fakat kaydın yok denildi.toplu paramı da 31 ağustostan beri almayı bekliyorum.aktarılmamış deniliyor.ben ne yapacağımı bilemiyorum.bana bir akıl verebilir misiniz?

Yatmamış diyorlar ama internette ziraat bankasın dan alabilirsiniz yazıyo 4 gündür bankadayım bugün kapalı pazartesi yatar diye umutlanıyorum.çıktısını alıp bankaya götürdüm yattığına dair buraya aktarılmamış diyolar.

Ödeme emri yeni verilmişse bankaya bir iki hafta içinde aktarılması lazım. Ödeme emri ne zaman verilmiş?

Geri