Faydasını gördüğüm şifalı bitkiler.

emir_t1

Üye
Üye
Kuru papatyayı ve kuru hatmi çiçeğini karıştırıp bitki çayı yaptım ve günde 4 vakit içtim.
Kuru nanedende çay yapıp günde 2 vakit içtim.

Psikolojik sorunlarımı (Kontrolsuz yoğun düşünce, kontrolsuz hatırlama, gereksiz şeyleri sürekli düşünme, gergin düşünme vb. ) ve sinirsel sorunlarımı (gergin olmak ve sinirlerin organlara vurması gibi sorunlar) giderdi.

Uyku konusunda çok faydalı oldu. Sabah gerginliklerine ve kendime gelememeye karşı çok faydalı oldu.
Halsizliğe, üşengeçliğe ve kişisel bakımı aksatmaya karşı çok faydalı oldu.
Duygu ve düşünce sağlığıma çok faydalı oldu.
Basur sorununa, bağırsak tembelliğine ve sürekli hafif ishal olma durumuna karşı çok faydalı oldu.
Kendime farkındalığım artı , dingin ve sakin dengem oluştu. Kendime gelmiş oldum.
Heyecan, panik ve agresiflik gibi kontrolsuz olan halleri giderdi.

Sorunları gidererek normal dengeme kavuşmamı sağladı.

Bu bitki çayları ile ilgili deneyimim ve gördüğüm faydalar bu şekilde oldu.

Bu yazdıklarım prensip olarak tavsiye değildir ama araştırabilir ve değerlendirebilirsiniz.

Herkese bol şifalar.

emir_t1

Üye
Üye
Ayrıca, kontrolsuz iç konuşma yani boğazdaki sessiz konuşma sorununu da giderdi.

Bu bitkileri 3 aydır kullanıyorum. Ve devam ediyorum.

Salgın hastalıklarına karşı ve genel sağlığada çok faydalı olduklarını deneyimledim.

emir_t1

Üye
Üye
Bu bitki çayları, kendi konuştuklarımı ve duyduklarımı iç sesimle tekrar etme, gözümün gördüğü yazıları iç sesimle okuma ve var olan bazı düşünsel takıntılarıda giderdi.

Bitkileri 3-4 dakkika kaynatarak çay yapıyorum . Papatya ve hatmi çiçeği çayını soğuk , nane çayını ise ılık içiyorum.
Papatya ve hatmi çiçeği çayını çaydanlıkta her seferinde 6-7 bardak olarak yapıp buzdolabında saklıyorum.
Nane çayını ise cezvede her seferinde tek bardak olarak yapıyorum.

Bu çayların cilt sağlığınada çok iyi geldiğini gördüm.

emir_t1

Üye
Üye
Bu çaylar, cinsellikle ilgili aktivitelerin, duyguların ve düşüncelerinde normal olmasını sağladı.
Psikolojik sorunlarda herşey istem dışı biraz karışır, o sorunlu halleri giderdi.

Nefes alış verişimi de çok rahatlattı.

Ayrıca internetten okuduğum kadarı ile bu çaylar, antioksidan özelliğinde, damarları temizleme, ciğerleri yenileyici ve metebolizmayı da çalıştırıcıymiş.

Sorunlarım çok eziyet verici idi. Ve 20 yıldan fazla çektim.
Bu benim için hayata yeniden geri dönüş oldu.
Eskiden bitkilere pek inanmazdım. Ama gerçekten ciddi tedavi edici faydaları olabiliyormuş.

emir_t1

Üye
Üye
Vucudumda ve psikolojimde ağır bir uyuşukluk yaşardım, sanki cilt sinirlerim duyarsızlaşmuş gibi cildim uyuşmuş hisederdim. Bu çaylarla bu sorunumda son buldu. Şuanda durum çok iyi olmakla birlikte, canlılığımı ve eski gücümü kazanmaya devam ediyorum .

emir_t1

Üye
Üye
Dizden aşağı ayaklara kadar bacağın ön kısımlarında bulunan kas dokular, yürüdüğümde sertleşir ve ağrı yapardı.
Ayrıca kaslarımda, kas dokularımda ve kalbimde kas sertliği hisederdim. Bu bitkilerle bu sorunlarıda artık yaşamıyorum.

emir_t1

Üye
Üye
Bu konuyu abdi ibrahim ilaç firmasınada yazdım, bir sunum formu ile. Belki bu buluş tıbbi bir ilaç olarakta üretilir.

emir_t1

Üye
Üye
Bu bitkiler, anti sağlık maddeleri diyebileceğimiz zararlı maddelerden kaynaklı bu ve bunlara benzer sorunlarada faydalı olmaktadır.

Not: bu 3 bitkiyi karıştırarak çay yapmakta mümkün.

emir_t1

Üye
Üye
Facebook sayfamda, '' faydasını gördüğüm şifalı bitkiler '', başlığı altında bu konuda biraz daha detay yazdım, isterseniz bakabilirsiniz.
Facebook : Ömer Emir umran canşı

emir_t1

Üye
Üye
Hem bu konu ile ilgili hemde çeşitli bilgilerin bulunduğu sitemi de yazayım.

Millikonu.wordpress.com

Tekerlekli Sandalye