Femur kırığı ve diğer rahatsızlıklarımla ne oranda rapor alabilirim?

Özcan Arıcan

Üye
Üye
Merhaba ben 55 yaşındayım
sol femurda ateşli silah yaralanması sonucunda çok parçalı eski femur kırığı platin ve vidalar duruyor,
sol dizimde ameliyatlık kireçlenme tek değnekle yürüyorum,
sol kulağımda ileri derecede işitme kaybı,
sağ ve sol 2 eski bel fıtığı doktor ameliyat olmadan iğne tedavesi önerdi başarı oranı % 70 dedi
sağ ve sol fıtık için 3 er adet çok zor geçen iğne tedavisi oldum MR ve tedavi raporları mevcut,
omuriliğimde daralma ve kireçlenme var,
hidradenitis suppurativa hastalığım var yakın zamanda operasyon geçirdim ve bir yılı aşacak bir ilaç tedavim başladı,
troid var sürekli ilaç kullanıyorum.
Yüzde kaç engel oranı alırım?
İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

İsen Buga

Üye
Üye
En iyisi heyete girmek gerekiyor.
tam teşekküllü hastane (googleden tarayip ilinize uygun hastane çıkacaktır) gidiniz. ORada heyete giriniz )bazı hastaneler pandemiden dolayı kapalı olabilir randevulu olabilir; telefon açıp Heyet kuruluna girmek istediğinizi söyleyiniz).

HAstanede Sağlık Raporu HEYET kurulu sorunuz oraya gidip sırayle işlem yaparsanız daha iyi..

Buradaki bizler adlı tıp uzmanı ve doktor değiliz yaklaşık bir değer de bildiremeyiz. Sağlıklı bilgi için bence Heyete girmelisiniz. En az %40 alır gibi görülüyorsunuz(triod rahatsızlığı için puan vermezler)

Özcan Arıcan

Üye
Üye
En iyisi heyete girmek gerekiyor.
tam teşekküllü hastane (googleden tarayip ilinize uygun hastane çıkacaktır) gidiniz. ORada heyete giriniz )bazı hastaneler pandemiden dolayı kapalı olabilir randevulu olabilir; telefon açıp Heyet kuruluna girmek istediğinizi söyleyiniz).

HAstanede Sağlık Raporu HEYET kurulu sorunuz oraya gidip sırayle işlem yaparsanız daha iyi..

Buradaki bizler adlı tıp uzmanı ve doktor değiliz yaklaşık bir değer de bildiremeyiz. Sağlıklı bilgi için bence Heyete girmelisiniz. En az %40 alır gibi görülüyorsunuz(triod rahatsızlığı için puan vermezler)
teşekkür ederim

Tekerlekli Sandalye